eşim doğrumu söylüyor yalanmı ?

Kaç gündür konuşmuyorum kızlar anneme gittim bi iki gün kaldım tabiki haber vererek gittim döndüğümde bana çiçek almıştı.sizce bu neye işaret
canım yorumlarını okudum . hatta daha önce eşin ile ilgili açmış olduğun konulara da baktım ki aslında çok da dört dörtlük bi koca değil .

şimdi devlet ihmale gelmez derken eşin ile ilgili . devlet memurlarının yıllık izin hakları oluyor . acaba izin almış olabilir mi o gün .
ya da devlet memuru olsan da acil işin varsa idari amirin sana izin verebiliyor bi kaç saat .

bir de şuna kafam takıldı.
zaten aşırı terleyen biri onu söylemişsin .
her zaman gelip de sana şu polarımı ya da şu kazağımı yıka der mi.
yoksa kirliye mi koyar .

ben eşinin bi şeyler karıştırdığını düşünüyorum.

yani sana ilk evrak unuttum demiş .
yani neden yalan söyleme gereğiğ duydu

sen ısrar edince de . başka bi şey söylmemiş . midem kötü oldu demiş
sen kızınca da ne desem inanmayacaksın demiş. aslında ne desem inanmayacaksın demek bilinçaltındaki yalanı da ağzı ile söylemiş oluyor.
düşüncesini söylemiş.
türlü türlü yalanlar söyleyeceğim ama inanmayacak diye şartlanmış zaten adam öyle gelmiş.

şu an anladığım kadarıyla barışmışsınız.
ama temkinli olmalısın.
bi şey yapıyor burda kadınlar . watsap indiriyorlar web e . öyle bi şeyler.
tam bilmiyorum . dalga geçenler bile olabilir şu an benimle.

ben olsam inanmaz ve bu olayı deşerdim.

Bencede eşin birşeyler karıştırıyor. Ben senin yerinde olsam bi süre onu huylandirmam herşey normale dönmüş unutulmuş gibi pusuya yatarım. Sonra bi gün yine anneme gidecem derim ama bunu bi kaç gün önceden soyle ki eğer bir haltlar yiyorsa oda kendine göre plan yapsın. Sonrada o gün geldiğinde evden çıkmadan evin en merkezi yerine bi kayıt cihazı yerlestir mümkünse uzun süre kayıt alabilenlerden olsun. Bu bir cep telefonunun ses kaydı olur yada bunu yapan cihazlardan edin. Kesinlikle bir iş ceviriyorsa açık verecektir.

Ay konuyla cok alakasiz kizlar ama okudugumdan beri icim icimi yiyo ozellik esyag esyag kusura bakma canim ama cidden cok merak ettim. Bu polar dedigin sey ne allah askina bulamadim gitti.

Cok celiskili aciklamalari olmus bi oyle bi boyle demis belliki yalan soylemis artik nerde ne yaptigi mechul bence arkasini brkma bu isin

Bu arada konu sahibi eşiniz masum değil malesef. Kaç sayfa olmuş arkadaşlar da yazmış metrobüsün güzergahı değişmez ve isterse Beylikdüzü'ne oradan da Büyükçekmece'ye geçsin o kadar uzun sürmez metrobüsle. Ben Maltepe'den Büyükçekmece' deki annemlere 2,5 saatte gidiyorum bunun 1 saati zaten Maltepe-Kadıköy arası dolmuş!

Zaten eski konularınıza baktım eşinizle hep bi trafikte kalma kavgası olmuş. Güvenmiyorsanız alın karşınıza konuşun bence. Böyle ömür geçmez şüpheyle.

Polar yahu yumuşak yünlü&pamuklu kumaştan sweatshirt ya da kapüşonlu.
Ay cok tesekkur ederim ya ne bileyim adam devlet memuru olunca hep takim elbise canlandi gozumde, takim elbisede polarla alakali ne olabilir diye dusunmekten deliye dondum valla. Yokmuymus adamin baska polarida karisina yikatmis. Ne degisik insanlar varya

Ne yaptığını bilmiyorum ama planlanmış bir şey olmadığı bir gerçek. Çünkü haber verirdi size. Geleceği saat belliyken tutup da planlı bir şeyler yapamaz. Aldatma da biraz geri planda kalıyor. Çünkü diyelim yolda bir kadın aradı evine çağırdı falan, e bu adam da salak değil ya uygun bir yalan uydurur size haber verir rahat rahat yapar yapacağını.

Bana kalırsa yolda kavga gibi bir şey oldu. Dayak uemiş de olabilir. O yüzden size rezil olmamak için sallıyor durumu. Ya da sizin kizacaginiz başka bir şey. Bilemedim. Ama aldatma olduğunu sanmıyorum.

kesin aldatıyor hergün saatlerce başka nereye gidebilir ki benim aklıma başka bir evi olduğu geldi

gece o saatte gelip polarını yıkatmak hiç mantıklı değil.Anlatılanların tümü acemi birinin iş çevirmesi bence.

Eğer bir olayı olsaydı siz arayıp balık al dediğinizde tamam demezdi, ayrıca yoldayım da demezdi işyerinde kalıcam biraz işim var derdi başka bir bahane arardı neden Altınizadedeyim desin ki oradan ne kadar zamanda geldiğini biliyorsunuz sonuçta. Ayrıca 9-10 gibi eve geliyor diyorsunuz o saatte zaten balık yapılmaz yani ağır olur. İzlemeye alabilirsiniz ama şu an abartılı tepkiniz. Anahtar olayı da tabii ki güvelikten alınabilir ilk defa oluyormuş zaten. Belki başka bir arkadaşıyla takıldı siz kızarsınız diye diyemedi. Eğer bir haltı olsa tam tersi telaşla açıklama yapmaya çalışırdı gelir gelmez.

Yeni bebeğiniz varmış, eşiniz ek iş yapıyor olabilir. Maddi konularla siz üzülmeyin diye söylememiştir. Benim kuzenim de gündüzleri kendi işinde, akşam 2 saat bir iş yerinin yerlerini siliyor. Hemen kötü dusunmeyin bence, yuva kolay kurulmuyor.

X