Eşim eski sevgilisini unuttu mu ?

Merhaba; Eşimle çok uzun seneler tanışıklık sonucu evlendik ikibuçuk yıl oldu bir kere uzun bir ayrılık yaşadık fakat ben onu hiç unutmadım bir şekilde de irtibatımız kopmadı ve bir araya tekrar geldik ikimiz de hata yapmayacağımıza söz verip evlilik yoluna girip çok çaba sarfederek ve severek evlendik. Fakat nişanlanmadan önce eşimin bir konsomatrisle bikaç kez görüştüğünü öğrendim ve evlenmiş olduğumuz, sadece evlenmeden arkadaş ısrarıyla olan ve bir ilişki gibi olmadığına ve de nişanlıyken asla bana bir yanlışı olmadığına inandığım için kavgalar etsek de affettim. Bu konu hariç mükemmel denilebilecek bir evliliğimiz var fakat bu konu ara ara içime o kadar kurt düşürüyor ki güvenim sarsıldı açıkçası bu yüzden eskiden yapmış olduğu tüm hareketleri sözleri sorgular hale geldim. Dün gece Arkadaşlarımızla alkol aldıktan sonra eve geldik konuşurken bunun da etkisiyle ben sevgililik günlerimizle ilgili bir şey hatırlattığımda o ta lisedeki eski sevgilisiyle karıştırdı bir detayı ve buna çok kırıldım. Daha önce de sevgiliylen profiline bakmıştı ama önemsememiştim ben de merak ediyorum napmışlar diye bakıyorum. Asla iletişime geçmediğine eminim kadın da evlenmiş iki çocuğu var merak edip bugün baktım ve bana aldığı küpenin aynısının fotolarda olduğunu gördüm bu bir tesadüf mü yoksa o da fotoğraflarına mı bakıyor ?
Kadının bunlardan haberı bıle yok.Unutmasa dızle evlenmezdı .Hayat cor zaten daha da zorlastırma

Eklentiler

• FC5DE66F-76DE-4C22-A653-9B84EA8CCE82.jpeg
    FC5DE66F-76DE-4C22-A653-9B84EA8CCE82.jpeg
    71,2 KB · Görüntüleme: 43
  • 4FFA7781-85F5-4216-A5E0-97F1422DAEC3.jpeg
    4FFA7781-85F5-4216-A5E0-97F1422DAEC3.jpeg
    74,2 KB · Görüntüleme: 38
X