eşim ve geçmişi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Madem unutmamış neden sizinle 6 yıl geçirmiş. Ya çok saçma ya.
E beceriksiz, yetersiz. İstediklerini yaşamaya totosu yok, konu sahibinin imkanları var, konu sahibinin gücü var. Seviyor da. Bırakmaz adam bence, eline tebligat geçince değil şarkıyı, hafızasını bile siler. 😀

Canım ayşe. İsmin ne önemi varki durum bu işte.. bazen sizin eğlendiğiniz konular diğerlerinin yangısı olabiliyor.. rabbim yaşatmasın sizede
Sizinle yada durumunuzla eglenmek icin yazmadim. Maksadini asmis bir cumle olmus olabilir.
Konuda kafaya takacak bir sey yok. Espiri yollu onu anlatmak istedim.
Hepimizin eski sevgilisi olabilir. Hos yada kotu bir ani olarak gecmiste kaldi hepsi.
Esinize katiliyorum sadece bir sarki. Bu kadar anlam yuklemeniz, esinizi onu dusunmekle suclamaniz dogru degil.
Sizin yaninizdayken eski sevgilisini dusunup unutmadigini bildiginiz bir adamla evlilik yurumez. Insan oz saygisindan devam ettiremez. Eger bundan eminseniz zaten yapilacak sey belli. Adamin kafasindan kizi silemezsiniz ya.

Sizinle yada durumunuzla eglenmek icin yazmadim. Maksadini asmis bir cumle olmus olabilir.
Konuda kafaya takacak bir sey yok. Espiri yollu onu anlatmak istedim.
Hepimizin eski sevgilisi olabilir. Hos yada kotu bir ani olarak gecmiste kaldi hepsi.
Esinize katiliyorum sadece bir sarki. Bu kadar anlam yuklemeniz, esinizi onu dusunmekle suclamaniz dogru degil.
Sizin yaninizdayken eski sevgilisini dusunup unutmadigini bildiginiz bir adamla evlilik yurumez. Insan oz saygisindan devam ettiremez. Eger bundan eminseniz zaten yapilacak sey belli. Adamin kafasindan kizi silemezsiniz ya.
Sadece bir şarkı ise sil dendiğinde silinmezmi. Ben arabaya bindiğimde bu şarkıyla yüzleşmek zorundamıyım..yada ne gerek varki eşinin bildiği bir ismin flasha indirilip dinlemeye.. kırdıysam üzgünüm ama alıngan bir anımdayım belkide.. zaten bitirme kararını aldım çok net.. çünkü bugunden sonra silsede benim aklımdakilere bir yennisi ekledi. Kavgadan huzursuzluktan bıktım gerçekten. Onunda bir hayatı var benimde zulm etmeye hakkımız yok.. benim kırıldıklarım bana fazlasıyla fazla

Boşanmayı duyunca nasıl tepki vereceğini merak ediyorum. Anlasın bakalım vazgeçilmez olmadığını.Umarım bundan sonraki hayatınız çokk mutlu ve pozitif geçer..

Boşanmayı duyunca nasıl tepki vereceğini merak ediyorum. Anlasın bakalım vazgeçilmez olmadığını.Umarım bundan sonraki hayatınız çokk mutlu ve pozitif geçer..
İnşallah canım ve ne tepki verdiği bile artık beni ilgilendirmiyor.. onun ne ayşesi biter ne fatması ne gecmişi.. ve bugünden sonra ona giden kadına da yapar aynı eziyeti.. çünkü karşısındakine saygısızlık yaparak kendisini bulunmaz hint kumaşı sanıyor.. narsist kişilik.. ama önemli olan artık onun ne oldugu değil benim ne oldugum veya ne olacagım..

E beceriksiz, yetersiz. İstediklerini yaşamaya totosu yok, konu sahibinin imkanları var, konu sahibinin gücü var. Seviyor da. Bırakmaz adam bence, eline tebligat geçince değil şarkıyı, hafızasını bile siler. 😀
Deli😂 ama ondan sonra isterse hafızasını silsin hayatını değişsin bittiyse bitti. Seviyoruz diye ettiği eziyet yetmedimi.. ulan insan seviliyorum değer görüyorum diye bir kıymet bilir.. saygı duyar.. bunda hiç bişi yok.. bundan sonra alana allah yardım etsin

Bir yazı buldum hoşuma gitti paylaşmak istedim ..Becerebilirsem foto ekliycem
Screenshot_20211031-135351_Instagram.jpg

Deli😂 ama ondan sonra isterse hafızasını silsin hayatını değişsin bittiyse bitti. Seviyoruz diye ettiği eziyet yetmedimi.. ulan insan seviliyorum değer görüyorum diye bir kıymet bilir.. saygı duyar.. bunda hiç bişi yok.. bundan sonra alana allah yardım etsin
Bırakmaz o seni. Ben de olsam bırakmam. Kim bırakır ki?

o senden daha değerli, sen olmasan onunla evlenirdim demiş. bu bir insan için çok gurur kırıcı bir şey, en sinirli anında bile söylenmeyecek şeyler vardır, o da bu işte. ne de olsa beni seviyor diye bütün sınırları zorlayıp, insanı yıldırmak. eline tebligat geçince ne yapacak çok merak ettim.

o senden daha değerli, sen olmasan onunla evlenirdim demiş. bu bir insan için çok gurur kırıcı bir şey, en sinirli anında bile söylenmeyecek şeyler vardır, o da bu işte. ne de olsa beni seviyor diye bütün sınırları zorlayıp, insanı yıldırmak. eline tebligat geçince ne yapacak çok merak ettim.
Ne yapacağını bilmiyorum ama kendimin ne yapacağını çok iyi biliyorum.. rabnim herkese hakettiği hayatı yaşatsın bundan sonra.. onada banada

Bırakmaz o seni. Ben de olsam bırakmam. Kim bırakır ki?
Evet ben olsam benim gibi bir akılsızı bırakmazdım.. çal çal oyna.. ama bırakacak o değil artık benim.. zor olcak bazı şeyler ama olması gerektiği gibi olucak.. rabbim onada banada hakeetiğimiz hayatı yaşatsın.. tek dileğim budur 😉

valla sadece şarkı meselesi olsa kafaya takmaya değmez derdim. adamla 6 yıllık beraberliğiniz var daha dün tanışmış değilsiniz ki. ne kıskanacaksınız geçmişini...şarkı markı da umrumda olmazdı inanın. ama ortada ağır sözler var, ona daha çok değer veriyorum vs ne demek...mide bulandırıcı.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X