Eşimi aldattım beni affetmiyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Acaba bu konuyu yazan konu sahibi değilde bu olayı ortaya dökmek isteyen biri olabilir mi?Yani insan niye kendi adını soyadını kullanıcı adı olarak alır ki?
AA olabilir bak. Zaten diğer adamla ilişkideki verdiği detaylar çok gereksiz mememi okşadı belimi tuttu özür dileyerek söylüyorum yok içime boşaldı. Hani bubilgileri vermeyip DNA konusunu söylese de anlardık biliyoruz çocuk nasıl yapılıyor. Belki de biri gerçek veya sahte Bi olayı anlatarak küçük düşürmek zor durumda bırakmak istiyor.

Esiniz size tecavuz etmis. O yuzden psikolojiniz bozulmus bence. Keske kendisine dava acip hapse attirsaydiniz. Hikayedeki tek sorun tecavuzcu kocanizin hapiste olmamasi.
Herkes tecavüz yazmış ama kadın tecavüz değil ısrar etti demiş. İnsanlar hem kocanla hem onunla nasıl birlikte oldun demesinler diye ben istemedim onun zoruyla oldu demek istemiş.

Herkes tecavüz yazmış ama kadın tecavüz değil ısrar etti demiş. İnsanlar hem kocanla hem onunla nasıl birlikte oldun demesinler diye ben istemedim onun zoruyla oldu demek istemiş.
bu müge anlı değilmi ya 🤯 aynı konu ordada kadın arkadaşının kocsıyla birlikte oluyorda 8 yıldır hamile kalmayan karı hamile kalıyor ama çocuk kendi eşinden çıkıyor falan ama birlikte olduğu adam öldürülüyor

bu müge anlı değilmi ya 🤯 aynı konu ordada kadın arkadaşının kocsıyla birlikte oluyorda 8 yıldır hamile kalmayan karı hamile kalıyor ama çocuk kendi eşinden çıkıyor falan ama birlikte olduğu adam öldürülüyor
Sonu insallah öyle olmaz

Acaba bu konuyu yazan konu sahibi değilde bu olayı ortaya dökmek isteyen biri olabilir mi?Yani insan niye kendi adını soyadını kullanıcı adı olarak alır ki?

Bilemiyorum kim naparsa Allah'a kendi arasında
Konu sahibi akıl yoksunu değilse ifşa olma riskinin varlığını bilirdi. İftira atmak için böyle bir dolap çevirecek ahlaksız var mıdır ki çevresinde. Allahım iyice çıkmaza soktu kendini. Yazık.

Konu gerçekmiş,Kazen abi belirtti. Ama içeriği bilemiyoruz. Çocuğa çok üzülüyorum ya
Kazen sadece kişinin kadın olduğundan emin olabilir, gerisinin gerçekliğini nasıl anlayacak ki, bu ispatlanabilir bir şey değil. Telefonu açan kişi ağlayarak 'ben yaşadıklarımı anlatıyorum insanlar linç ediyor' dese adam ne diyecek. En fazla verdiği isimle twlefon hattı sahibini eşleştirebilir belki. Başka ispat yolları var mı ben bilmiyorum. Ama biri ortalık karışsın diye böyle bir pislik de yapabilir pekala. Her hali korkunç

Ay bana bir cinnet geliyor yavaştan 🙄

Nasıl bir şuursuzluk bu ya?
Sizin resmen aldatasınız varmış bahane lazımmış
Kocamı yazahanelerde aldattım çünkü internette iyi vücutlu kadınlara baktı.
Sende iyi vücutlu erkeklere baksaydın bari cevap olarak
Bu nedir?

Nillev belkide kadının adını kullanarak rezil etmeye çalışan biridir yukarda bir arkadaşın söylediği gibi. inan çok kızgındim bu konuya ama suan bir hüzün kapladı içimi.isim ve soyisim bu kadar belliyken bu kadar net açıklamalar yapılır mı cidden..yada dediğin gibi pişman bir.kadinin sözlerimi..
Ama başkası olsa neden kendini inceltsin. Kadını olduğu gibi anlatır. Bence tanıyan kişinin dediği gibi SLK. Bulunacağını düşünmemiş. Kim nereden tanıyacak diye.

Kazen sadece kişinin kadın olduğundan emin olabilir, gerisinin gerçekliğini nasıl anlayacak ki, bu ispatlanabilir bir şey değil. Telefonu açan kişi ağlayarak 'ben yaşadıklarımı anlatıyorum insanlar linç ediyor' dese adam ne diyecek. En fazla verdiği isimle twlefon hattı sahibini eşleştirebilir belki. Başka ispat yolları var mı ben bilmiyorum. Ama biri ortalık karışsın diye böyle bir pislik de yapabilir pekala. Her hali korkunç
Konu gerçek,içeriği bilmiyoruz derken onu kastettim zaten. Her şey olabilir ya. Ama nedense gerçekten kendi ad soyadıyla konu açmış olması bana çok inandırıcı gelmiyor.

Ya nickteki kişiyi ifşalama var ya da sevmeyen biri uydurdu falan gibi. Bilemiyorum ya gerçekten mide bulandırıcı ne şekilde olursa olsun.

Ama başkası olsa neden kendini inceltsin. Kadını olduğu gibi anlatır. Bence tanıyan kişinin dediği gibi SLK. Bulunacağını düşünmemiş. Kim nereden tanıyacak diye.
Bu da mantıklı. Kötülerdi başkası olsaydı. Yani vücut falan detaylarda da kötülerdi.

Esiniz size tecavuz etmis. O yuzden psikolojiniz bozulmus bence. Keske kendisine dava acip hapse attirsaydiniz. Hikayedeki tek sorun tecavuzcu kocanizin hapiste olmamasi.
hababam-s%C4%B1n%C4%B1f%C4%B1.gif

Aldattiniz bi b.k yediniz de niye içine bosalmasina izin verdiniz
Hadi içine boşaldı, ertesi gün hapı alır insan.

Ortada bir bebek olması çok üzdü beni. Yaşanan bu saçmalıklara bir bebeği dahil etmemek tek hapa bakıyor.
Gerçekten bu insanların sorumsuzluğu delirtiyor beni. Kafanız çalışmıyorsa üremeyin, yakmayın küçücük bebeleri.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X