Eşimin grup fantazisi hayalde gercekde yok.

Davaniz var ama halâ sevismiyorsunuz değil mi?
Bosandik. Benle tanışmadan önce kendinden yaşlı biriyle yatıp kalkiodu.onla irtibatı koparmamis.kadin bizden 1000 km uzakta ama hala diaolog kurdugunu bikackez.yakaladim.yasli buruşuk kadınla ne işim olur bilmemne die üste çıktı hep.bide kadın ölmüş araştırdım.die.bi.yalan.soledi😂 arkasından bı baktım kadını facesine eklemiş.dedmki cehennemden gelip senimi ekledi.onada.sacma.bi.yalan...mide yok bu erkeklerde.

Bu konu icinmi boşandiniz
Tek bu değil.hakaretleri saygısızlığı ve eskiden görüştüğü yaşlı bı kadın vardı onla hala irtibat kurması.her yakaladigimda bı yalan söyleyip görüşmeye devam etmesi.kadin 1000 km uzakda yasiyo bizden ama.ne farkeder.bn gorusmuo artık saniodum.enson msj geldi teline.SelamAramadin yazmış kadın. Gitsin onla gerçekleştirdim fantezilerini artık.sevgimi ziyan etti.

Oda bunu istiodu ama bn nefret ediodum.cunku onu çok seviodum.
Hanımefendi sanırım boşanmışsınız. Yaşadığınız şeyler eminim sindirmesi çok zor durumlar ama siz bir an önce kendi hayatınıza odaklanın. Çok sevmek yetmiyor, bazı şeyleri ardımızda bırakmayı öğrenmemiz gerekiyor ki yol alabilelim.

Kusura bakmayın, biz konuyla biraz eğlendik, sizin siniriniz bizim stresimiz oldu, biraz densizlik de etmiş olabiliriz, şahsım adına kırıcı bir şey söylediysem de bağışlayın.

Hakkınızda hayırlısı olsun.
Güzel bir hikâye diliyorum size kalan ömrünüzde bundan sonrasında.

Hanımefendi sanırım boşanmışsınız. Yaşadığınız şeyler eminim sindirmesi çok zor durumlar ama siz bir an önce kendi hayatınıza odaklanın. Çok sevmek yetmiyor, bazı şeyleri ardımızda bırakmayı öğrenmemiz gerekiyor ki yol alabilelim.

Kusura bakmayın, biz konuyla biraz eğlendik, sizin siniriniz bizim stresimiz oldu, biraz densizlik de etmiş olabiliriz, şahsım adına kırıcı bir şey söylediysem de bağışlayın.

Hakkınızda hayırlısı olsun.
Güzel bir hikâye diliyorum size kalan ömrünüzde bundan sonrasında.
Zaten kime kendimi anlatsam anlamak istediği gbi anladi.alistim yani.bu okdr özel bı konuki kimseyle paylasamadim. Soramadım.anlatamadim.utandim. psikologa sorabildim sadece. Hayallerimde onu okdr yukarı cikarmisimki bı anda yere cakildim.enkazım kaldı şuan geriye.

Zaten kime kendimi anlatsam anlamak istediği gbi anladi.alistim yani.bu okdr özel bı konuki kimseyle paylasamadim. Soramadım.anlatamadim.utandim. psikologa sorabildim sadece. Hayallerimde onu okdr yukarı cikarmisimki bı anda yere cakildim.enkazım kaldı şuan geriye.
Yaşadığınız durum kolay sindirilecek bir şey değil ki ama böyle birinden kurtuldugunuza sevinin

Merhaba bitme yolunda olan evliliğimin bir sorunu daha var. Eşim ilk zmnlar normal insanlar gbi birlikde olurken. Bikac senedir grup fantazisi den zevk alio. Misal beni başka adamlarla hayal edip söyleyerek zevke gelio . Bn bundan hoşlanmıyorum. Bunu ona bikackez soledim.amaan yatakda kalio uçup gidio gerçek olmuoki dedi. Bn halbuki sırf onunla yaşayarak tatmin oluyorum. Bana o esnada soruyo. Kimle yapiosun şuan, oranını ellio buranimi dio. Bn cevap vermek istemiorum bakiorum isteksizlesio mecbur kaliorum cevap veriorum. Bn onu yatakda bile kimseyle dusunmezken o bununla zevk alio. Kabul etsem eş degirtirme hayalide kurcak. Önceden böle sapkın değildi. Sanırım bnden once birlikte olduğu kadınla bu tarz şeyler yaşadı. Yaşli kadinla.ondanmi acaba die dusunuom. Yoksa bunu yapmamış biri nasıl bundan zevk alır dimi ? Yatakda bile idare ettim sırf o sevio die o fanteziyi. Yatakda bile egoist adam. Artık bn gidince grub yapar bolbol pislik 😡
İğrenç🤮🤮🤮🤮🤮

Bazen insanin duygusal zekasi dusuyor degilmi? Olur olmadik insanlari cok sevdigi ve baglandigi icin istedigi gibi dusunuyor ama cok sonra bi bakiyorki aslinda sevdigi o degilde kendisinin dusundugu kisiymis. Bu dusunceyi cok iyi biliyorum…. Birinin hic ama hic dusundugu gibi biri olmamasi aslinda pisligin teki olmasi filan. Bosver bu pislik kirisik morukla seni aldatiyorsa demekki cok secici degil o zamanda her önune gelenle aldatirdi midesiz herif. Aylar sonra onu unuttugunda dahada mutlu olacaksin.

X