Eşimin telefonuna gelen mesaj!

çenemi ne zaman tuttumki birilerine karşı o tlfdaki gerizekalıya tutayım,tutabileyim:hulya:

yok be kuzu..sanmamakannehir

sanme sen sanma ama böle mesaj atmaya devam edersen hanzoehmet ümitlenmesin sonra:asigim::roflol::hulya:kazak öresim geldi su smili göreli-tatlicadiarzu-

canım konuyu yeni gördüm
ama olaylar olmuş kafamçokkarıştı
en iyisi sen boşver bu olayı unut
arkadaşlık sitelerini felan hepten unut
senin yaptığın ortaya çıkar, çok kolay bişekilde
ondan sonra al başına belayı
en basıtını söylim bu sefer adam verir seni savciliğa yada bu kadın bana asılıyor diye düşünebilir, çünkü o senin eşinin nosuna yazmış sen kendinikinden ona yazmısın yani ona yazan ilk sen olmussun
hiiiiiç gerek yok bu konuyu burda kapat gitsin
karşıdaki balkon güzelinide biraz daha takipe al, sonra gerek duyarsan bi kenara çekersin
ama bence bu konudada çok fevri davranma, diyelimki öyle bişey aklında var sen onunla muhatap olursan inadına daha fakrlı şeyler yapabilir, mesela devamlı eşinin etrafında dönmeklen kalmaz bu sefer bişekilde konuşmaya çalışır yada ne bilim işte
çok kurcalama en iyisi.

konuyu beğenmedin okumazsın diye bişey yok. Arkadaş psikopata bağlamış resmen ve siz de destek oluyorsunuz :)

hakkaten birderdi var ama başka yönde. Cidden paranoya tedavisi lazım :nazar:

destekleliyoruz dogru ama bosvermesi icin destekliyoruz yazdigim mesajlara bakarsan anlarsin canim ama ben seni anlamadim okadar yorumlari nasil anladin, bende bunu anlamadimbenneyaptımki

canım ya takma kafana.... aynı adam seninle dalga geçmeye çalışıyor bence....bir daha mesaj gelirse eşinle paylaş....savcılığa başvur...o zaman herşey çıkar ortaya....

Her istenilen telefon numarasına ulaşmak öyle kolay mı?
O kız da müneccim mi ki eşinizin telefon numarasını bulup mesajlar yollasın ?Nerden bulucak telefon numarasını en azından?
Öyle uygunsuz durumlarda sürekli karşınıza çıkıyorsa zaten ister istemez refleksiniz olarak sizin kızgın bakışlarınızla karşılaşacağından o kadar da ileri gitmeye cesaret edemez kanımca..
Bence yanlış numara..

Her istenilen telefon numarasına ulaşmak öyle kolay mı?
O kız da müneccim mi ki eşinizin telefon numarasını bulup mesajlar yollasın ?Nerden bulucak telefon numarasını en azından?
Öyle uygunsuz durumlarda sürekli karşınıza çıkıyorsa zaten ister istemez refleksiniz olarak sizin kızgın bakışlarınızla karşılaşacağından o kadar da ileri gitmeye cesaret edemez kanımca..
Bence yanlış numara..

cesaret edemez dimi?aynı mahalledeyiz,karşılıklı filanız..
eşimin arabsında kartının bulunması ve bizim burda park yeri bulunmadığında oraya park etmesi aslında biraz da düşündürdü bana..

cesaret edemez dimi?aynı mahalledeyiz,karşılıklı filanız..
eşimin arabsında kartının bulunması ve bizim burda park yeri bulunmadığında oraya park etmesi aslında biraz da düşündürdü bana..

Cesaret edebilmesi için eşinizden defalarca yüz bulması lazım,böyle bir şey de kesinlikle söz konusu olmadığına göre..Kafanızdan atın o kızın tavırlarını.Park yeri bulmak zaten sorundur her zaman..aaaa şunların oraya park edeyim diye düşünmüş olabileceğine ihtimal vermiyorum.Eğer yakın çevrede otopark yoksa ya da özel garajınız yoksa neresi o an boşsa park etmek için oraya park ediyoruz...

böcükcüm ben senin yerinde olsam aynı şeyi yapardım yani peşine düşerdim kim diye
ama nasıl öğreneceğmi bende bilemiyorum şuan en iyisi savcılık galiba

Günaydın,
Aslında mesajın içeriğinde bir şey yok bilmediğimiz numaradan sadece bir merhaba gelmiş.Dün gece saat 00:30 da.O da kahvede dışardaydı.1i geçiyordu geldiğinde..
Bu numarayı tanıyormusun sen dedi.Baktım tanımıyorum.
Sadece Merhaba yazmış..:1ninca:
Yanlışlıkla gelmiş olacağını düşünmüyorum,şöyle ki eşim şirket arabasında ön cam kenarına kartvizitini koyuyor.Herhangi bir arabanın önüne parkettiyse onu ordan buluyorlar filan,genelde yapıyordur yani bunu eşleriniz..
Bizim burdada bir kız var.Şimdi ne alaka diceksiniz?
Bu kız diyemicem peynir gruplarından hatun,akannehir
Eşimin her gelme saatinde balkonda olur,eşim bakkala çocukların yanına inse o da bir şkilde iner bir kola alır döner.Mini etek giyip korkuluklara bacaklarını uzatır biz balkondayken,ısrarla bize dik dik bakar,plajda karşılaşırız hep dibimizdedir
falan filan..
Dün gece bu mesaj olayından sonra bir baktım o da balkonda oturuyor ki Ramazan dolayısıyla biz geceleri sahurda filan balkonda oluruz onun hep kapalıdır..
Eşim benim numaramdan,kendine ait diğer tlflardan açtı cevap yok..
Umarımki bu kız değildir ve benimki aptalca bir paranoyadır..Eşimden yana bu anlamda şüphem yok..Ki mesajda zaten tek kelime..CADIARZU
Sizce nedir,yorumlarınız benim için çok değerli..
A bu arada gece eşim uyuduktan sonra kendi telefonumdan mesaj yazdım..Kimsiniz ben x(kocamın adıyla)cevap gelmedi..:bbo:

o değildde şu kıza acaip tilt oldum yaa ne hatunlar var yarabbim bekar erkekler neyine yetmiyorda evlilere böyle işveli cilveli davranıyor:mymeka: glelim o tel numarasına , kime ait olduğunu öğrenmedinizmi kim yazıp numarayı yazıp mesaj atsaydınız kime kayıltı olduğu çıksaydı buu telefonun:uhm:.. Eşinden yana şüphen yok bu gayet güzel bişi ama bu numarayıda sakın hafızandan silme elbet bi kaç gün sonra açıcak o telefonu gerek özel nodan gerekse görünen bi nodan siz aradığınızda.. ama sen bence bi araştır bu numara kimin üstüne kayıtlıymışş

X