"Eşinden ayrıl senin için fuhuş yaparım"

Chess

Nirvana
Kayıtlı Üye
14 Ağustos 2009
53.301
42.832
"Eşinden ayrıl senin için fuhuş yaparım"
Adana'da otoyolda otomobil içinde kadınlara fuhuş yaptırdığı ileri sürülen kişi yakalandı.
Sitene Ekle
-esinden-ayril-senin-icin-fuhus-yaparim--6688345.Jpeg

Edinilen bilgiye göre, Adana Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü'ne bağlı Ahlak Büro Amirliği ekipleri, Mehmet A. isimli şahsın Gizem B. (23) ve Kudret Y. adlı iki kadına otoyoldaOtomobil içinde fuhuş yaptırdığı ihbarını aldı.

Genç kadınları otoyolda takibe başlayan polis, Gizem B'yi bir otomobilde fuhuş yaparken suçüstü yakaladı.
Polis kadını ve fuhuş yaptığı kişiyi emniyete götürdü. Gizem B. ile fuhuş yapan şahıs ifadesi alındıktan sonra serbest bırakıldı. Polis, Kudret Y.'yi de gözaltına aldı.
Gizem B'nin ifadesinde, Mehmet A. adlı kişi ile tanıştıklarında evli olduğunu, ayrılması halinde onun için fuhuş yapabileceğini söylediğini belirterek, "O da bana otoyol kenarında kadınların beklediğini, benim de onların yanında yapabileceğimi söyledi. Günde 70-80 lira karşılığında bulduğum müşterilerle ilişkiye giriyordum" dediği öğrenildi.
Gözaltına alınan Mehmet A'nın ise ifadesinde, "Gizem B. benim nikahsız eşim. Borçlarım yüzünden cezaevine girdim. Oto kiralama işim vardı. Evli olduğum sırada Gizem ile tanıştık. Benden eşimden ayrılmamı istedi. Karşılığında borçlarımı ödemek için başkalarıyla ilişkiye girebileceğini söyledi. Bende kabul ettim" dediği öğrenildi.
Gizem B. ve Kudret Y. serbest bırakıldı. Adli Tıp Birimi'ne getirilen Mehmet A. ise sağlıkkontrolünden geçirildikten sonra adliyeye sevk edildi.
http://www.milliyet.com.tr/-esinden-ayril-senin-icin-fuhus-gundem-2203441/

Her ilde çıkıyor , adana ile alıp veremediğiniz ne ?

Adanadakiler acemi yakalanıyor
diğer şehirdekiler hep uzmanlaşmış yakalanmıyorlar
:KK58:

adana merkez patlıyor herkes.... yeter artık adana...... adın çıktı

Demek ki Adanada aclik siniri altinda yasayan sayisi daha cok.. Insanlar bu isleri para icin yaptiklarina gore.. Ekonomiyi kalkindiriyorlar iste, bazilari yalanci cikmasin diye.. Gulluk gulistanlik Yeni Turkiye..

Demek ki Adanada aclik siniri altinda yasayan sayisi daha cok.. Insanlar bu isleri para icin yaptiklarina gore.. Ekonomiyi kalkindiriyorlar iste, bazilari yalanci cikmasin diye.. Gulluk gulistanlik Yeni Turkiye..
Sıcaktan bence Saraylım. Güneş çarpıyorsa demek :KK70:

Sıcaktan bence Saraylım. Güneş çarpıyorsa demek :KK70:
Yok, gunes sebep olmuyor, ben biliyom.. Hep gunesli yerlerde dolandim simdiye.. Salgamdandir o.. Adiyse hele harika kokar..:KK53: Dokunmustur..

Ne rezil, karaktersiz insanlar var. Bir kadın kendine böyle bir şey yapmayı nasıl yakıştırır

X