EŞLER VE BURÇLAR ve ben boğa (:

Sofiasofia

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Nisan 2023
948
1.015
30
Hanımlar selam , ben boğa eşim de oğlak. çok güzel anlaşıyoruz. arkadaşlıkta ve diğer ilişkilerde anlaştığım burçlar : yengeç, balık, ikizler , bazı başaklar, boğa ve oğlaklar. anlaşamadıklarım daha çok akrep, koç, aslan, bazı teraziler. sizin sevgili ya da eşlerle burç uyumlarınız nasıl ? benim gibi boğa olup benzer uyum gösterenler var mı diğer burçlarla :)

Hanımlar selam , ben boğa eşim de oğlak. çok güzel anlaşıyoruz. arkadaşlıkta ve diğer ilişkilerde anlaştığım burçlar : yengeç, balık, ikizler , bazı başaklar, boğa ve oğlaklar. anlaşamadıklarım daha çok akrep, koç, aslan, bazı teraziler. sizin sevgili ya da eşlerle burç uyumlarınız nasıl ? benim gibi boğa olup benzer uyum gösterenler var mı diğer burçlarla :)
Ben yayım erkek arkadaşımda ikizler ve inanılmaz uyumluyuz. Her anlamda iyiyiz gercekten sadece bazen onun inadı ve benim kibirim çatışabiliyor ancak genel anlamda uyumluyuzdur. Çevremde de boğa olan kız arkadaşımın aslan erkek arkadaşı var onlarda iyi anlaşıyorlar ancak aslan burcunun cok zor bir burc oldugundan bahsediyor hep.

Ben bogayim eşim akrep, birbirine çok zıt iki burç olmamiza rağmen iyi anlaşıyoruz aramızda bir çekim var zıt olduğumuzdan kaynaklı galiba🤗

Ben ikizler eşim balık ikimizde delidoluyuz anlaşmazlıklar her evlilikte olur biz sorunlarımızı hallettik 🧿 anlaştığım burçlar yengeç ve terazi, normalde hangisi olması gerekir bilmiyorum çok ☺️

X