ESTETİK FİYATLARINA KOYULAN FAHİŞ ZAMLAR

gdossx

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Aralık 2023
7
3
34
Arkadaşlar merhaba bugün yaşadığım bir olayı paylaşmak istiyorum ve fikrinizi merak ediyorum. Ağustos ayında ismini sıkça duyduğumuz bir doktordan liplift için fiyat almıştım ve söylenen nakit onsekiz bin tl idi. Kendimi anca toparladım ve bugün güncel fiyatı öğrenmek için tekrar aradım söylenen fiyat tam 40 bin tl. Bir kac ay önce aradığımı ve fiyatın 18 bin söylendiğini nasıl bi anda 40 bin olduğunu söylediğimde gecen sene ki fiyat biz o fiyatı soylememisizdir dedi bayan ama adımdan daha cok eminim fiyatın o olduğuna. Bir kac ay içinde yüzde yüz fiyat artışı ne kadar mantıklı. Açıkçası vana cok garip geldi.

Bi göz kapağı 35 bin 58 bin arasında göz veya estetik DOKTOR seçimle oynuyor yılbaşında zam gelicek dedi... yüzünüz güzelse yapmayiniz bunlara prim vererek bizler yapıyoruz. Yapilincada çok ta nurluda olunmuyor bi değişiklik de yok anca maddi gidiyor okadar. Bide Moda akımına kapıldık...

Bi göz kapağı 35 bin 58 bin arasında göz veya estetik DOKTOR seçimle oynuyor yılbaşında zam gelicek dedi... yüzünüz güzelse yapmayiniz bunlara prim vererek bizler yapıyoruz. Yapilincada çok ta nurluda olunmuyor bi değişiklik de yok anca maddi gidiyor okadar. Bide Moda akımına kapıldık...
İnanın zaten bi liplifte 40 binlira verecek durumda değilim, kardeşim burun ameliyatı oldu estetik bi kaç hafta önce 27 bin verdi. Gerçekten bazı doktorlar abartı fiyat söylüyor

Yine sana iyi fiyat vermişler ben kulak ameliyatı oldum yazın bir kulagımı pek begenmiyorum ufak bir müdahale gerekiyor, aynı doktora gitmek istemedim ve revizyon da sayılmaz bu yani burun gibi düşünmeyin 30 dakikalık bir işlem 20 bin liraya oldugun ameliyata 60,67,80,90,100 fiyatlarını aldım ki meme implantı da yaptırdım bu kadar değildi😅 artık bu işin iyicene suyu kaynadı çok aşırı abartmaya başladılar, doktorlar azaldı, hepsi yurtdışına gidiyor, talep arttı, yukarıdaki üyenin dediği gibi biz prim veriyoruz, onlar da bu işi artık ticarete döktüler . Yine bir örnek vereyim arkadasımın cocugu düştü alnı yarıldı ufak çocuk , kaza yani 2 estetik dikiş için 10 bin lira istediler Allah iyilerle karşılaştırsın vallahi yeni yıldan sonra da fiyat güncelleyecekler daha…

Yine sana iyi fiyat vermişler ben kulak ameliyatı oldum yazın bir kulagımı pek begenmiyorum ufak bir müdahale gerekiyor, aynı doktora gitmek istemedim ve revizyon da sayılmaz bu yani burun gibi düşünmeyin 30 dakikalık bir işlem 20 bin liraya oldugun ameliyata 60,67,80,90,100 fiyatlarını aldım ki meme implantı da yaptırdım bu kadar değildi😅 artık bu işin iyicene suyu kaynadı çok aşırı abartmaya başladılar, doktorlar azaldı, hepsi yurtdışına gidiyor, talep arttı, yukarıdaki üyenin dediği gibi biz prim veriyoruz, onlar da bu işi artık ticarete döktüler . Yine bir örnek vereyim arkadasımın cocugu düştü alnı yarıldı ufak çocuk , kaza yani 2 estetik dikiş için 10 bin lira istediler Allah iyilerle karşılaştırsın vallahi yeni yıldan sonra da fiyat güncelleyecekler daha…
Çok haklısınız cidden Rabbim iyi insanlarla karşılaştırsın. Hadi hastanede olan işlemleri anlıyorum genel anestezi maliyeti falan baya yüksek fakat klinikte lokal anestezi ile yapılan 30-45 dakikalık işlemler için bu abartılı fiyatlar gerçekten ticaret oldu.

Talep asiri cok olunca fiyatlarda patlama yapiyor tabi. Iki katina cikrsmakta dolandiricilik resmen

Kasım ayında diyetisyen formu doldurmuşum, otımatik email gelmiş, fiyat 800lira yazıyor. Ben bunu farketmemişim, ocakta tekrar bağlantıya geçtim, bu sefer gelen mailde fiyat 2000lira! Herkes bi uçmuş gidiyor

Gerçekten bende 2 aydır giriştim estetik işlemleri araştırmaya, fiyatlara şaşırdım.
Hatta 2 ay önce aldığım fiyat bile aynı değil nasıl bu kadar artıyor anlamadım.
Bende bu hafta ameliyat olacağım 100bin tl
az mı çok mu normal mi artık algım kayboldu çünkü küçücük lokal anestezi ile yapılan işlemler bile uçmuş fiyatlar..

Göz kapağı aldirma estetiği için 25 bin anlaştım
Benim aldığım en düşük fiyat 38bin tl idi gözkapağı için sonra bir arkadaşım samsunda bir göz doktoruna ameliyat oldu 25bin
ama tanınmamış doktor diye sanırım öyle, instagramda tanınan bilinen isim yapmış olanlar uçuyor

bunun sebebi biraz da yurtdışına çalışıyor olmaları çok fazla reklam dönüyor insanlar geliyor burada otelde konaklıyor estetik oluyor gidiyor. ona 5e yapıyorsan sana da 5 diyorlar işte. devlet hastanelerinde de güzel doktor kalmadı.

Estetik zaten lüks bir tüketim. Öte yandan dolgu eritmeye seans başına 8 bin TL ödedim. 4 seans aldım. Şu anki fiyatı daha da yüksek. Kurtulmak, yaptırmaktan da pahalı bilginiz olsun.

Göz kapağı estetiği olmayı düşünen varsa Konya'da dr serhat yarar var, ben 18 Aralık 2023 te göz kapağı ameliyatı oldum. Başarılı bi operasyon oldu benim için. Fiyat olarak onca sorduğum doktorun arasında en uygun söyleyendi.

Yurt dışından gelen bi hastayla Türkiye'deki hastaya aynı fiyat uygulanması bana yanlış geliyor. Kendi ülkemizde kedinin ciğere bakması gibi oluyor ne yazık ki. Keşke bununla ilgili bi düzenleme olsa

Göz kapağı estetiği olmayı düşünen varsa Konya'da dr serhat yarar var, ben 18 Aralık 2023 te göz kapağı ameliyatı oldum. Başarılı bi operasyon oldu benim için. Fiyat olarak onca sorduğum doktorun arasında en uygun söyleyendi.
Geçmiş olsun.Ben Servet ödedim Dünya gözde Paragöz bir kasaba sonuç hüsran.Lak çay dan uzak dursun herkes

X