ev sahibi

Emlakci bize dogalgaz haric ustunuze almaya gerek yok havale yaparsiniz mi ne oyle biseyler dedi. Bizden onceki cift de ustune almamis sorun olmamis oyle deyince biz de tamam dedik ama huylandim simdi ya.
Yani cok masrafli sey degil ustunuze almak ama ev sahibi belki ugrasmak istemeyebilir gidip kapattirmakla falan.

Yani cok masrafli sey degil ustunuze almak ama ev sahibi belki ugrasmak istemeyebilir gidip kapattirmakla falan.

Aynen zaten oyuzden vermek istemiyo. Ben ev sahibini gormedim gerci nisanlim iyi bir aile sorun cikmaz falan dedi bakalim. Ilk defa kirada oturmus olucam ben de bir garip geliyo:/

Emlakci bize dogalgaz haric ustunuze almaya gerek yok havale yaparsiniz mi ne oyle biseyler dedi. Bizden onceki cift de ustune almamis sorun olmamis oyle deyince biz de tamam dedik ama huylandim simdi ya.
üzerine al üzerine almazsan bile her ay faturayı kendin yatır

Aynen zaten oyuzden vermek istemiyo. Ben ev sahibini gormedim gerci nisanlim iyi bir aile sorun cikmaz falan dedi bakalim. Ilk defa kirada oturmus olucam ben de bir garip geliyo:/
Vallh bizde öyle düşünüyoduk ilk seneden 600 tl olan 800 tl oldu kontrat da yok kabul etmıyınce cıkın dedı kışın ortasında düşuk tehlıkm varken bn sana dıyım bızde bısı olmz dedık ama oldu maalesef

Vallh bizde öyle düşünüyoduk ilk seneden 600 tl olan 800 tl oldu kontrat da yok kabul etmıyınce cıkın dedı kışın ortasında düşuk tehlıkm varken bn sana dıyım bızde bısı olmz dedık ama oldu maalesef

Bizim kontrat var yalniz 1 yillik. Emlakci kadinla ben kendim gorustum aklınız kalmasin vs dedi bakalim artik...

Anlamadığım,neden çıkmamak için ısrar ediyosunuz? 2 hafta elektrik verilmiş işte...gerekirse herşeyi bi koliye tıkarımve derhal taşınırım...

Anlamadığım,neden çıkmamak için ısrar ediyosunuz? 2 hafta elektrik verilmiş işte...gerekirse herşeyi bi koliye tıkarımve derhal taşınırım...
Nasıl tıkıcam acba yardım etck bi allhın kulu yok okuyor musunuz anlmıyrum ya düşk tehlikm var dıorum tek başınayım kışı ortasındaykn nasıl yapcm

Nasıl tıkıcam acba yardım etck bi allhın kulu yok okuyor musunuz anlmıyrum ya düşk tehlikm var dıorum tek başınayım kışı ortasındaykn nasıl yapcm
Ama böyle diken üstünde oturmak bebeğim için daha tehlikeli...her an stres...

Hıhı şikayet dilekçesin o da vardıişgalcı die yalancı kiramızı vermişiz bu zamna kadar nasıl işgalci oluoz anlmadm
Sözleşmeniz olmadığı banka yolu ile kira yollamayıp abonelikleri üstünüze almadığınız için işgalcisiniz.

Bu hafta hayırlısıyla inş taşınırz

büyükşehirdeyseniz
kaymakamlıkda yol gösteriyorlar ücretsiz
takibin yapamazlar belki ama en azından yol gösterirler
birde elektrik suyunu kestiği için ceza alabilir hapise kadar yolu var

büyükşehirdeyseniz
kaymakamlıkda yol gösteriyorlar ücretsiz
takibin yapamazlar belki ama en azından yol gösterirler
birde elektrik suyunu kestiği için ceza alabilir hapise kadar yolu var
Kaymakamlık yardımcı oluyormu bılmıyrdum iZmirde oturyrm.vergıye şikayet etcem

Bizim kontrat var yalniz 1 yillik. Emlakci kadinla ben kendim gorustum aklınız kalmasin vs dedi bakalim artik...

Madem kontrat var alın üstünüze dask vermesi gerekiyo yalnız size o olmadan açtıramazsınız.

Açtırırken bi ücret yatırıcaksınız su elektrik doğalgaz hepsine kapatırkende geri alıcaksınız yada başka yere taşınırsanız devir kullanmsyın başkasının üstüne

Elektrik,su ve doğalgazı üzerinize almak için sadece kira kontratı yeterli değil.Ev sahibinin DASK raporu alması gerek.
Bunlarla birlikte üzerinize alabilirsiniz.

X