Popüler Konu Ev Yapımı Pratik Kurabiye Tarifleri

En başarılı bulduğunuz Kurabiye Tarifi hangisidir?

• Ankete Katılan
    988
  • Anket Kapalı .

H E

Nirvana
Pro Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
19 Haziran 2013
25.080
63.032
27
Hayırlısı kuzum.. geç olsun güç olmasın derler ya..
şu an kilo kaç tatlım? boyun kaç?

ben bir de arada sıra badem yağıyla ovuşturdum karnımı...
56 kilo hamıle kaldım . 58 oldum . Şuan yıne 56 yım
Boyum 1.68

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 174 gün geçti.

Mcz09

Meleğim abi oldu 😢 F🕊M🤲👶
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
26 Nisan 2018
5.992
9.187
keşke yakın olsak vallahi her hafta giderim muglaya sadece o sakar rampası beni benden alıyor
Aydına geliyorduk bizde bir ara sürekli. Sakar fena ama manzara muhteşem. Allah ım yeşili maviyi hep buraya vermiş sanki. Benim memlekette deniz yoktu ve böyle yeşillik hiç yoktu. Yolunuz düşerse beklerim oturmaya :) çaya kahveye:)

Mcz09

Meleğim abi oldu 😢 F🕊M🤲👶
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
26 Nisan 2018
5.992
9.187
sen de çatlamazsın diye tahmin ediyorum.. hayırlısı bakalım sürülse de çatlayanlar var.. önlem de alırsın yine de
Ne sürüyoruz çatlaklar için. Ben kilolu hamile kalanlardanım. 11+3 olduk çok şükür. Ben kilo almadım 6 kilo verdim. Göbekli olduğum için farketmiyorum göbeğim çıktı mı çıkmadı mı

can09e

Nirvana
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
9 Nisan 2018
19.075
51.068
42
Ne sürüyoruz çatlaklar için. Ben kilolu hamile kalanlardanım. 11+3 olduk çok şükür. Ben kilo almadım 6 kilo verdim. Göbekli olduğum için farketmiyorum göbeğim çıktı mı çıkmadı mı
badem yağını tercih edebilirsin canım.. sağlıkla kucağına al inşallah.

Mcz09

Meleğim abi oldu 😢 F🕊M🤲👶
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
26 Nisan 2018
5.992
9.187
badem yağını tercih edebilirsin canım.. sağlıkla kucağına al inşallah.
Amin Allah razı olsun alayım da süreyim gerçi bir şey oldu korkusuyla hiç bir şey yapasım gelmiyor. Arkadaşlarım hamile kıyafeti bile almaya başladı ama ben çekiniyorum. Bu yüzden takvim bile koymadım

can09e

Nirvana
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
9 Nisan 2018
19.075
51.068
42
Amin Allah razı olsun alayım da süreyim gerçi bir şey oldu korkusuyla hiç bir şey yapasım gelmiyor. Arkadaşlarım hamile kıyafeti bile almaya başladı ama ben çekiniyorum. Bu yüzden takvim bile koymadım
maalesef o korku oluyor beni hatırlıyor musun bilmiyorum.. biraz da endişeli yapıya sahipsen kaçınılmaz..
iyi düşün iyi olsun.. sen o takvimi koysan da koymasan da bir şey olacaksa olur öyle düşün biraz inançla o düşüncelerini törpülemeye çalış..

Mcz09

Meleğim abi oldu 😢 F🕊M🤲👶
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
26 Nisan 2018
5.992
9.187
maalesef o korku oluyor beni hatırlıyor musun bilmiyorum.. biraz da endişeli yapıya sahipsen kaçınılmaz..
iyi düşün iyi olsun.. sen o takvimi koysan da koymasan da bir şey olacaksa olur öyle düşün biraz inançla o düşüncelerini törpülemeye çalış..
Hatırlıyorum tabiki. Dua ediyorum sürekli Allah a emanet edyorum. İlk zamanlar zaten kanamalı lekeli geçti. O kurabiyeleri bile zor yapmıştım. Hala düşük iğnesi ve hapı kullanıyorum. Bir taraftan sulandırıcı iğne vuruluyorum. Hepsine razıyım dilimde tek bir dua var." Allah ım onu bizim için hayırlı eyle sağlıklı bir şekilde kucağımıza almayı nasip et. Ve isteyen herkesede hayırlı sağlıklı evlatlar nasip et" yatar kalkarken her an dilimde. Haftaya kontrol var. Gün yaklaştıkça daha bir stres oluyorum.

can09e

Nirvana
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
9 Nisan 2018
19.075
51.068
42
Hatırlıyorum tabiki. Dua ediyorum sürekli Allah a emanet edyorum. İlk zamanlar zaten kanamalı lekeli geçti. O kurabiyeleri bile zor yapmıştım. Hala düşük iğnesi ve hapı kullanıyorum. Bir taraftan sulandırıcı iğne vuruluyorum. Hepsine razıyım dilimde tek bir dua var." Allah ım onu bizim için hayırlı eyle sağlıklı bir şekilde kucağımıza almayı nasip et. Ve isteyen herkesede hayırlı sağlıklı evlatlar nasip et" yatar kalkarken her an dilimde. Haftaya kontrol var. Gün yaklaştıkça daha bir stres oluyorum.
amin canım Rabbim dualarını kabul etsin. Dikkat et denileni yap, gerisini Allaha bırak. :dua: