Ev yatirimi yapmak dogrumu

handeac123

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
28 Mart 2018
160
93
30
Merhaba evimiz var esim yatirimlik bir daire daha alalim diyor ogrenci daire 500bintlye 250sini kredi cekecekmis kira odeyecekmis evler kutu gibi 40 50 m2 esyali ben bu evimizi satalim daha iyisini alalim diyorum eldede para eriyor arabada gerci suan ne yapilabilir tesekurler

Merhaba evimiz var esim yatirimlik bir daire daha alalim diyor ogrenci daire 500bintlye 250sini kredi cekecekmis kira odeyecekmis evler kutu gibi 40 50 m2 esyali ben bu evimizi satalim daha iyisini alalim diyorum eldede para eriyor arabada gerci suan ne yapilabilir tesekurler
Ne alırsan kar. Oturduğun ev çokta kötü bi ev değilse eğer idare et biraz daha bekle bence yatırımlık evi alın ama

ben olsam alirdim yatirimlik ii bişi :) kiralar çok yüksek kiralarla kredi ödersin oldu bitti

Bu devirde ne yatırım yaparsan kardır para bu kadar değer kaybederken TL de para tutmak büyük zarar ettirir

Benimde evim yok istanbulda kiradayım,başka bir ilden aldın 1+1 kiraya verdim yapıcak bişey yok ist dan alamadım bari başka yerden alayım dedim.Bilmiyorum doğrumu yaptım.

X