Evde ek iş

Lkmelms1

Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
19 Haziran 2021
228
220
26

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 47 Kg. ile 64 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 160 cm. Başlangıç Kilom :72 Kg. Şimdiki Kilom :67 Kg.

maco44

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Aralık 2021
1.031
564
22

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 20-09-2022

Hamileliğimin 7. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 237 gün kaldı.

Bebeğinizin kolları bugünlerde palete benzemektedir. Bacak tomucukları ise belirginleşmektedir. Bebeğin vücut boşluğu, bebeğin üreme yapılarını geliştirmek için gerekli tüm dokuları içerir. Üreme yapılarının oluşumunun ilk evresi bebeğiniz kız ise yumurtalık, erkek ise testislerdir. Önümüzdeki altı gün boyunca bebeğinizin beyni, vucudu ve kafası hızlı bir büyüme sürecine girecektir. Bebeğinizin boyu yaklaşık olarak 4-6 mm.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : < 1gr.

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Elifim2211

Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
29 Eylül 2021
283
61
21
İyi akşamlar arkadaşlar evde çalışarak para kazanmaya ihtiycım var. Nette eve paketleme işleriyle ilgili bir sürü site var güvenemedim sizin bildiğiniz var mı yardımcı olursanız çok sevinirim
İnternete ki hep dolandırıcılık bende arıyorum çok ihtiyacım var

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 17-06-2022

Hamileliğimin 20. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 142 gün kaldı.

Önümüzdeki üç gün içinde Verniks kazeoza bebeğinizin cildi üzerinde iyice belirginleşecektir. 12. haftadan 20. haftaya kadar plasentanın ağırlığı, bebeğin ağırlığı kadardır. (daha fazla değil). Plesanta besinlerin metobolik işlenmeleri için gereklidir zira bebeğinizin organları henüz gıda işleyecek olgunluğa erişmemişlerdir. Anneler dinlenirken veya otururken oluşacak şişliklere karşı ayaklarını ve bacaklarını yüksekte tutmalıdırlar.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 320 gr. - Yaklaşık boyu : 16.4 cm. (Baştan Popoya)

Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 50 Kg. ile 68 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 165 cm. Başlangıç Kilom :83 Kg. Şimdiki Kilom :84 Kg.

Elifim2211

Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
29 Eylül 2021
283
61
21
Valla ben bu ara anketlere sardım ne derece kazanılır bilmiyorum ama puan basına euro kazanıliyo
Mrb nasıl bir site bu acba benimde çok ihtiyacım var

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 17-06-2022

Hamileliğimin 20. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 142 gün kaldı.

Önümüzdeki üç gün içinde Verniks kazeoza bebeğinizin cildi üzerinde iyice belirginleşecektir. 12. haftadan 20. haftaya kadar plasentanın ağırlığı, bebeğin ağırlığı kadardır. (daha fazla değil). Plesanta besinlerin metobolik işlenmeleri için gereklidir zira bebeğinizin organları henüz gıda işleyecek olgunluğa erişmemişlerdir. Anneler dinlenirken veya otururken oluşacak şişliklere karşı ayaklarını ve bacaklarını yüksekte tutmalıdırlar.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 320 gr. - Yaklaşık boyu : 16.4 cm. (Baştan Popoya)

Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 50 Kg. ile 68 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 165 cm. Başlangıç Kilom :83 Kg. Şimdiki Kilom :84 Kg.

Yirmisindebiranne

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
17 Ocak 2022
1
0
22
2 euro ustunu alabiliyormussunuz videoları vardı ben onaylanacak anketler var diye daha cekmedim ama canli yanit sistemleri var sorunuza aninda cevap verip sizi yonlendiriyorlar ufak cuzi rakamlar ama yapabilene bence getiri olur hic yoktan
Hangi site acaba bilgi alabilir miyim