Evinde kedisi olan arkadaşlar bakar mısınız

Aminn
Ben iç dış parazit aşısını da yaptırıyorum her ne kadar dışarı çıkmıyorsa da ben çıkıyorum ve farkında olmadan eve getirebilirim Allah hastalıklardan korusun kuzucukları dilsizler dertlerini anlatamıyorlar maalesef
Sevmeyen kişi bahane üretir zannımca kişi sevdiğinde bahaneler normal geliyor ona. Benim kızım beyaz uzun tüylü ve çok tüy döküyor. İlk evime geldiğinde herkes veda siyahlara dedi ama siyah da giyerim kızımı da kucağıma alıp severim. Evet üstüm tüylenir ama ruloyla 1 2 saniyede bitti gitti.
Bi sürü aşı duydum da gençlik hastalığını duymadım bak farklı bi isimde vurduruyorum sanırım onu.
Vetime sordum karma olarak yaptırdığım aşıymış

Feline Panleukopenia (Gençlik Hastalığı) maalesef igrenç bir hastalık Allahım hiçkimseye yasatmasın!
Mutlaka bebekken yaptırılması zorunlu bir aşı.
Benimde köpeğim var 15 yıl güzeller güzeli yakısıklı bi kedim vardı. Sonra ben eşim 43 günlük Pug aldı :) simdi 1.5 yasında simsiyah bişey :)) uyudugumuz yataktan tutun, evdeki halı parke köşe takımına varana kadar heryerden siyah siyah tüyler hergün süpürmeme rağmen, tabi umrumda mı ? Asla.
Mutlu oluyorum kedisini köpeğini kuşunu balıgını emek verdiği her canlıyı evladı güçten insanları gördükçe. Ne mutlu , dilerim sayımız çoğalır.
Ekte bir yaramaz var , oğlumuzun Şirincik fotoğrafı:)

Eklentiler

• 2696B970-953F-45DB-AAC6-2B11DFD40EAB.jpeg
    2696B970-953F-45DB-AAC6-2B11DFD40EAB.jpeg
    158,2 KB · Görüntüleme: 40
Feline Panleukopenia (Gençlik Hastalığı) maalesef igrenç bir hastalık Allahım hiçkimseye yasatmasın!
Mutlaka bebekken yaptırılması zorunlu bir aşı.
Benimde köpeğim var 15 yıl güzeller güzeli yakısıklı bi kedim vardı. Sonra ben eşim 43 günlük Pug aldı :) simdi 1.5 yasında simsiyah bişey :)) uyudugumuz yataktan tutun, evdeki halı parke köşe takımına varana kadar heryerden siyah siyah tüyler hergün süpürmeme rağmen, tabi umrumda mı ? Asla.
Mutlu oluyorum kedisini köpeğini kuşunu balıgını emek verdiği her canlıyı evladı güçten insanları gördükçe. Ne mutlu , dilerim sayımız çoğalır.
Ekte bir yaramaz var , oğlumuzun Şirincik fotoğrafı:)
Amiinn sayımız artsın doğaya katkımız olsun
Allah evladı gibi gördüğü hayvanın hastalığını görmeyi kimseye nasip etmesin. En basit hastalık bile dilsiz olunca zor oluyor. Kendini ifade edemiyor anlatamıyor çok zor ya o yalvaran bakışları

X