İğneli Epilasyon Evinde kendi kendine iğneli epilasyon yapanlar

Merhaba nereden aldınız mesaj atıp yardımcı olur musunuz? Detaylı bilgi almak istiyorum. Teşekkür ederim. 🌸
Makineyi mi? Ben anlaradan bir medikalden almıştım kargoyla yolladılar sorun da yaşamadım açıkçası. Yorumlarda makine ile ilgili görüşler vardı bakarsanız yardımcı olacaktır size. 🦋

Piyasada bulunan bir 3 sistemli cihazla araniza katıldım. Bacakta çalıştım biraz. Su an çok yavaş yapıyorum. Bir de akım konusunda hala net degilim. Killarim kalın blend termoliz modlarini seviyorum, time 3 akım 3 çalışıyorum şu an. Yeterli mi yetersiz mi hiç bir fikrim yok. Yabancı forumlarda da bu konuda bir netliğe ulaşabilmiş değilim

Merhaba nereden aldınız mesaj atıp yardımcı olur musunuz? Detaylı bilgi almak istiyorum. Teşekkür ederim. 🌸
Tatlım İğneli epilasyon cihazı yazdığında googleye çıkan makineler genel olarak aynı ben epigold markasını aldım gayet de memnunum. Ankara’da harman medikalden almıştım vaktinde.

Ben de bu forumu okuyup kendime makine aldım ve 1 haftadır deneme yapıyorum. Flash blend yöntemini çok başarılı bulmadım. Evet acı çok az ama kıl köklerini yakmıyor. Thermo blend yöntemi daha acılı fakat kökler tek seferde yanıyor.

Korkacak birşey yokmuş keşke daha önce cesaret edebilseydim.

Ben de bu forumu okuyup kendime makine aldım ve 1 haftadır deneme yapıyorum. Flash blend yöntemini çok başarılı bulmadım. Evet acı çok az ama kıl köklerini yakmıyor. Thermo blend yöntemi daha acılı fakat kökler tek seferde yanıyor.

cihazın markası fiyatı ne? büyüteç ışık filandaa aldınmı.düşünüyorum ama iz bırakırım cilde zarar veririm diye çekiniyorum

cihazın markası fiyatı ne? büyüteç ışık filandaa aldınmı.düşünüyorum ama iz bırakırım cilde zarar veririm diye çekiniyorum
Epigold marka cihazım. Işıklı büyüteçli gözlüklerden de aldım. O olmazsa olmaz zaten. İlk başta düşük aklımda deneyin.kıllar yanarsa zaten yağ gibi geliyor. Yanmazsa akımı yükseltip tekrar deneyin. Ben thermo blend modda 2-2 ayarda çalışıyorum genelde. O bana yeterli oluyor.

Nerden aldınız makineyi bende almayı düşünüyorum

Merhaba acaba ikinci el alsam işe yarar mı bu cihaz , iğneli için döktüğüm paraların haddi hesabı yok ama yüzüm de hala var ;? Nasıl yapabilirim tüm yüz kendim yapabilir miyim acaba

Merhaba,
Burada evinde kendi kendine iğneli epilasyon yapabilen Hanımlar da var mıdır? Ben uzun süredir yüz bölgeme iğneli epilasyona gitmekteydim. Şuan 2 ayda bir ancak ince tüyleri aldırmaya devam ediyorum. Ama vücudumda lazer epilasyondan kalma tüyler bulunmakta, vücuduma iğneliye hiç gitmedim. Vücuduma iğneliye gitsem hem maliyetli olacak diye hemde meraktan istediğim zaman kendi kendime yapıp el becerisiyle bu işi tamamen bitiririm diye cihaz aldım. Daha sakince istediğim zaman kendi kendime yapabiliyorum. Bacaklar kolay oluyor ama kollarda sol el kullandığımda baya zorlanıyorum. Zamanla yaptıkça da insanın kendine güveni geliyor, tavsiye ederim. Benimki meraktan işte iğneli epilasyonu kendi kendine yapabilenleri bir başlıkta toplamak istedim. Paylaşımızını beklerim. Sevgiler :KK200:
Merhaba ne yaptınız işe yaradı mı evde yaptığınız işlemler ?

Merhaba foruma sırf size mesaj atabilmek için kayıt oldum ama nasıl kullanıldığını anlamadım mesaj atmayı denedim bir türlü gitmedi mesajım. Dün yüzüme iğneli epilasyon yaptırdım ve yüzümde 2. Derece yanıklar oluştu yüzümü mahfettiler. Ağrısından ve ağlamaktan tüm gece uyuyamadım bu sırada araştırma yaparken sizin yazınızı gördüm. Evde yapmak mantıklı geldi yüzüme değilse bile vücudum için kendim yapmak isterim. Maddi ve manevi olarak çok yıpratıcı bir süreç yeni evliyim ve vücudumda hatta göğüslerim de bile tüy var evde resmen eşimden kaçıyorum. O kadar utanıyorum ve üzülüyorum ki artık psikolojim kaldırmıyor. Lütfen bana yardımcı olabilir misiniz bu konuda bilgilerinize ihtiyacım var ?

X