Evlat Edinme Evlat Edinenler Lütfen Duygularınızı Bizimle Paylaşın

Evlat edinen annelerin paylaşım alanı. Prosedürler neler ? Neler yaşadık ? Neler yaşıyoruz ?
Merhaba hanımlar, ben yeni geldim,ne kadar heyecanlı bi surecteyiz, Rabbım hepimizin hayırla ve sağlıkla kavuşmamızi nasip etsin inşallah, ankara güncel sira kaçta acaba bi bilginiz var mi

Merhaba hanımlar, ben yeni geldim,ne kadar heyecanlı bi surecteyiz, Rabbım hepimizin hayırla ve sağlıkla kavuşmamızi nasip etsin inşallah, ankara güncel sira kaçta acaba bi bilginiz var mi
Aramıza hoşgeldiniz surecinizin hangi aşamasındasiniz gerçi her anı ayrı bir heyecan 🤭 Ankara'dan olan arkadaşlar size yardımcı olurlar 🤭

hoş geldiniz Allah sabır versin güzel heyecan dolu günler sizi bizi bekliyor inşallah

bende bakalım mayıs gelsin anneler günü bize ne sürprizler olacak bakalım 2 rakamlara inseydi iyiydi hayırlısı
O günlerde gelir inş, söyle arkamıza bi bakınca anlıyor insan kaçtan düştüğünü, aklımiza bile gelmez o rakamlar,nerden nereye deriz ins😁

X