Evlatlarım için susuyorum.

Kocasız kalmak istemediğinizden mazeret olsun diye ikinci çocuğu yapıp “çocuklarım yüzünden boşanamıyorum” diyorsunuz. Siz üçüncüyü de yaparsınız bu adama. Sizin gibiler dandik evliliklerine çocuk getirip o zavallıların hayatlarını mahvediyor. Bizim gibi insanlara da böyle bi dünyaya çocuk yapmaktan korktuğu için bencil densin.

Kendi düşen ağlamaz. Eee 3. Bebek ne zaman geliyor?

"Insallah diger cocuklarimda emzirebilirim" diye yazmis baska bir yerde. Yani sevismeye ve hamile kalmaya devam ama 💃 böyle "erkeklerle" seks hayati nasil devam ediyor onu da hic anlamiyorum. Insan sogur, igrenir ya.

Ne kadar dogurursa o kadar bağlar sanıyor arkadaş.

Tum konuyu Cocuga getirmek zorunda msnz???

Konu da çocuklarla ortada kalıcak olan sensin bugün aldatan belki yarın öbür gün o kadını getirir seni sepetlerse size ne dersin. Olan çocuklara oluyor ondan diyorlar. Konu açma o zaman ne demelerini bekliyorsun.

Şu kadınlar kulübünde beni en çok şaşırtan şey deli gibi sövdüğü kişilere eleştiri alamayıp kendilerine alınca başlıyorlar ballandıra ballandıra deli gibi savunmaya..Biz sanki tanıyoruz siz anlatıyorsunuz. Hayır kardeşim neden konu açıyorsun bu biraz da kendi egosu ezilmesin diye savunma mekanizması o ruhsuz nursuz kocanla ve kv ile mutluluklarr.

Ne kadar dogurursa o kadar bağlar sanıyor arkadaş.

Konu da çocuklarla ortada kalıcak olan sensin bugün aldatan belki yarın öbür gün o kadını getirir seni sepetlerse size ne dersin. Olan çocuklara oluyor ondan diyorlar. Konu açma o zaman ne demelerini bekliyorsun.

Konu sahibi sunu görmüyor daha: Erkek insanin evinin kapisi gibidir. Ailesini koruyup kollar. Zarar gelmesini engeller. Konu sahibinin esi annesinin lafina bakip ona hayati dar etmis ve hala konu sahibinin bunu istemedigini bildigi halde herseyi annesine yetistirir. Cünkü konu sahibinin cizgileri ve istekleri umrunda degil, karisini aldattigi halde onun tarafini tutan annesine kosuyor. Esin dedikodu yapan bir görümceden hic bir farki yok, cünkü konu sahibine saygi duymuyor. Istedigi kadar cocuk dogursun bu degismiyor. Aldatmasi ayri fiasko zaten. Birde orda bile konu sahibini sebep göstermis utanmadan. Yazacak cok sey var da. Eş olmaya layik olmayan adamlari birde baba yapiyorlar.

Boşanmayacaksan iyice süründür perişan et ki bir daha yapmaya cesaret edemesin, sen de biraz kişisel gelişim kitapları oku kendini geliştir, belli ki eşine çok değer verip kıçını kaldırmışsın adamın, çok sevme çok sevmek iyi bişey değil, önce kendini düşün her zaman ..

Kötü bir erkek karisinin kendisine muhtac oldugunu ve bosanmayacagini biliyorsa kotuluklerini gozune soka soka, arsizca yapmaya başlıyor bence

Kötü bir erkek karisinin kendisine muhtac oldugunu ve bosanmayacagini biliyorsa kotuluklerini gozune soka soka, arsizca yapmaya başlıyor bence
Evet kesinlikle öyle, konu sahibi de ilgi göreyim diye yalvarıyor adama , tabi adam bu kadar rahat olur , bir de adamı eve bagliycam diye erkek çocuğa umut bağlayıp hamile kalmış 2. defa, resmen hatalar silsilesi, ilk farkettiğinde hemen boşayacaktı ama boşanmaz öyle yaşar gider bu kadın...

Napmam gerekiyor nasıl surundurebilitim onu sürekli ben onu aryorum mesaj atıyorum bazen mesajlarma bile cevap vermez isim var der Musait degilim der tek istediğim oysa ki ilgi
Size buradan yapılan yorumları dahi anlamamışsınız. Siz öyle bir duruma gelmişsiniz ki, ev yok, düzen yok, koca yok, işiniz de yok, yaşınız da genç üstüne üstlük kayınvalide var aldatılma var eşiniz gergin ve sinirli. Yani bunların birkaçı dahi evliliği erteleme yA da boşanma için yeterli iken üstüne iki çocuk yapıyorsunuz. Hayır hadi yaptınız ah vah tüh demek yerine çocuk yaparım tabi ki oluyor ki yapıyoruz diyorsunuz. Şaka mısınız? Akli melekeleriniz yerinde mi?
Sizin yapabileceğiniz birşey yok. Belki eşiniz dönününce evini ayırır yukarıdaki tabloda sadece kayınvalideden ayrı yaşamış olursunuz. Diğer olumsuzluklar peşinizden gelecektir. Evlenirken çocuk yaparken bu iş nasıl olur diye düşünmeyen evli iki çocuklu vs vs iken şimdi düşünsün bu adam nasıl düzelir diye. Allah akıl fikir versin.

X