Evsen Çalışmak İsteyen Kadınlara İş Teklifim Var

evdencalis16

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
23 Nisan 2022
2
0
26
81 İlde bütün BAYANLARA evden kazanma fırsatı sunuyoruz …Her ayın 20 sinde aylık ödeme hesabınıza yatar .100 tl ile başlayıp 5000 tl ye kadar kazanmak istermisiniz.???

👇👇👇👇👇

DETAYLI BİLGİ İÇİN MSJ ATINIZ

PAKETLEME İŞİ DEĞİLDİR 🤗🤗🤗🤗

81 İlde bütün BAYANLARA evden kazanma fırsatı sunuyoruz …Her ayın 20 sinde aylık ödeme hesabınıza yatar .100 tl ile başlayıp 5000 tl ye kadar kazanmak istermisiniz.???

👇👇👇👇👇

Ben günlük isterim her ayın yirmisini bekleyemem. Dolandırıcı gibi konu açmışsınız. Verin işte detaylı bilgiyi de konuda. Neden özel mesajla illa? Çok mu gizli bilgi işin konusu?
Paketleme işi değilse paket açma işi mi?

👇👇👇👇👇

Paketleme isi degilse katalog satis isi mi? Burdan yazin nicin ozelden yazacaksiniz?

Hanımlar, çevrenizde Doğu usulü içli köfte yapan, İstanbul Avrupa Yakası'nda ikamet eden, titiz bir ev hanımı var mı? Varsa bana … numarasından wp üzerinden ulaşabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben günlük isterim her ayın yirmisini bekleyemem. Dolandırıcı gibi konu açmışsınız. Verin işte detaylı bilgiyi de konuda. Neden özel mesajla illa? Çok mu gizli bilgi işin konusu?
Paketleme işi değilse paket açma işi mi?
Asla dolandırıcı degilim. Paketleme işi değil. Network market isimiz

X