Eyt Hakkında

elifce94

Üye
Kayıtlı Üye
22 Şubat 2023
594
463
22
Babam eyt başvurusunu başvurular ilk açıldığı zamanlarda yapmasına rağmen hala emekli olamadı. Ondan sonra başvuru yapanlar bile oldu. Günü ve yaşı tam hatta gün sayısı fazla bile. Ne yapabiliriz kızlar? Bilgili olanlar yazabilir mi?

Babam eyt başvurusunu başvurular ilk açıldığı zamanlarda yapmasına rağmen hala emekli olamadı. Ondan sonra başvuru yapanlar bile oldu. Günü ve yaşı tam hatta gün sayısı fazla bile. Ne yapabiliriz kızlar? Bilgili olanlar yazabilir mi?

Aynı durumdayım, bekliyorum
Yetkililer bir çözümde sunmuyor, bekleyeceksiniz diyorlar
Bu arada 3 Mart'ta başvuru yaptım

Babamda 7 martta yaptı bizde bekliyoruz. Babamın bağkur borcu varmış o mu sorun oldu acaba diyor. Ödedi ancak hala bir şey yok.

Bende bağkur falan hiç bir şey yok, dümdüz sgk, 8300 günüm var, hizmet sürem 27 yıl ama hiç ilerlemiyor. Evrak dosyasına kaldırıldı yazıyor e-devlette başka da bir şey demiyorlar

E-Devlet üzerinden yapılan başvurular biraz daha yavaş ilerliyor. Elden başvuruların bir bölümü tamamlandı. açıklamaya göre bu ay sonuna kadar maaşların tamamı bağlanacakmış.
Sizin başvurduğunuz zaman esas alınacağı için o zamandan itibaren içeride kalan alacaklarınızı toplu alacaksınız

E-Devlet üzerinden yapılan başvurular biraz daha yavaş ilerliyor. Elden başvuruların bir bölümü tamamlandı. açıklamaya göre bu ay sonuna kadar maaşların tamamı bağlanacakmış.
Sizin başvurduğunuz zaman esas alınacağı için o zamandan itibaren içeride kalan alacaklarınızı toplu alacaksınız

Uhun olduk beklemekten ya :))
Online başvuru sgk çalışanları için daha iyi değil mi, konuyu bilmediğimden soruyorum, kalabalık yaratmadan temiz temiz netten başvuru yaptık, neden elden yapılan başvurular daha erken oldu ki, bir numara sırası vs. yok mu acaba

Babamda e devlet üzerinden yapmıştı evet. Toplu yatması zaten bir tek motive eden.

Uhun olduk beklemekten ya :))
Online başvuru sgk çalışanları için daha iyi değil mi, konuyu bilmediğimden soruyorum, kalabalık yaratmadan temiz temiz netten başvuru yaptık, neden elden yapılan başvurular daha erken oldu ki, bir numara sırası vs. yok mu acaba

İlk başta masaya gelen evrakları temizliyorlarmış. E-Devlet üzerinden DYS'den takip edebiliyorsunuz evrakınızın durumunu.

X