Fala inanmam ama falsız da kalmam diyorsanız...

Fal baktırdım ve

• Ankete Katılan
    20
sadece kahvenizi için ve resimlerini bana yollayın tabi niyetinizi içinizden geçirerek...

ve kahvenin yanında 5 tarot kartı çekiyorum size...

aklınıza ne geliyor neyi düşünüp merak ediyorsanız sorabilirsiniz...

Genel
aşk
soru

sağlık

hepsine tek tek cevap vereceğim...

falların yanı sıra sürekli gördüğünüz ve sizi huzursuz eden rüyalarınız yada merak ettiklerinizle alakalı fallınızın yanında bunları da yorumluyorum...

hislerime güveniyorum kendimede...

zaten dönüp geçmişe baktığınız taktirde baktığım diğer arkadaşlarımın yorumlarını görebilirsiniz...

aklınıza takılan ne varsa hepsine cevap vereceğimden şüpheniz olmasın...

hayır, pro kart alan üyelerimize hediye ediyoruz sadece :KK31:

eğer almak isterseniz hem pro kartlı olacaksınız hem dilediğiniz falı seçeceksiniz bende bakacağım :KK34:

esmer şekerim bana baksan olmazmı gülüm ya benm eşim müsade etmiyor kk ya girmeme pro kart alamıyorum gizlice oyüzden

pro üye olmayı çok istiyorum ama alamıyorum gizlice yalnız biyere çıkamıyorum işyeride evin altında

esmer şekerim bana baksan olmazmı gülüm ya benm eşim müsade etmiyor kk ya girmeme pro kart alamıyorum gizlice oyüzden

pro üye olmayı çok istiyorum ama alamıyorum gizlice yalnız biyere çıkamıyorum işyeride evin altında

evden çıkmana gerek yok ki, pro kartı zaten kredi kartı ile alıyorsun...

hayır tweety pro kartlı olmayan üyelere bakamam, kimsenin kimseden farkı yok ki sonuçta fal için pro kart alan üyeler var onlara haksızlık yapamam kusura bakma lütfen :KK50:

Son düzenleme:
sadece yazılı cevap dönülecek bu sayede defalarca okuyup durursunuz fal sonucunu....

hem de söz gider yazı kalır...

Konuyu sahibine atadım diğer mesajları da bu sebeple sildim konu ile biraz alakasız olacaktı sorular...

artık top sizde

Kazen ben kart istiyorum nasıl alabilirim ve de ne kadardı ?

2014 genel yorum olacak pro kart almak isteyenlere, aşk,sağlık,iş ve dilediğiniz sorularınızı sorabilirsiniz....

Mutlu yıllar herkeseee :KK16:

Son düzenleme:
Ozel bir sorum yok. İs, ev hayatim, saglik durumum ile ilgili biseyler soylersen yeter canim.... Evlenebilirmiyim bi daha bilmiyorum!

Lisabella burayı okuyacağını düşünüyorum, sana demiştim güzel arkadaşım herşey daha güzel olacak diye, senin yazdığın son mesajlara şaşırmadım o yüzden...

Rabbim kucağına almayı sağlıkla huzurla nasip etsinn....

İSKAMBİL FALI : Aşk açılımı yapıyorum eşiniz,sevgiliniz veya merak ettiğiniz bir kişi hakkında...

TAROT FALI : Genel açılım, sorularınıza göre açılım,aşk,iş,okul gibi...

KAHVE FALI: Hepimizin bildiği gibi neye niyetlenip kapatıyorsunuz,sorularınız varsa soruyorsunuz.

AYRICA FALI SİZE YOLLADIKTAN SONRA AKLINIZA TAKILAN NE VARSA YANITLIYORUM.

:KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3:

X