Falıma bişey söyleyin ne olur

jun_jandi

İllede Sen
Kayıtlı Üye
2 Şubat 2013
2.667
511
27
Arkadaşlar falıma birşeyler söyleyin biraz ihtiyacım var ❤️❤️

Eklentiler

• IMG_2777.jpeg
    IMG_2777.jpeg
    129,8 KB · Görüntüleme: 20
  • IMG_2778.jpeg
    IMG_2778.jpeg
    116,8 KB · Görüntüleme: 15
  • IMG_2779.jpeg
    IMG_2779.jpeg
    111,8 KB · Görüntüleme: 20
  • IMG_2780.jpeg
    IMG_2780.jpeg
    107,9 KB · Görüntüleme: 16
  • IMG_2781.jpeg
    IMG_2781.jpeg
    98,9 KB · Görüntüleme: 15
  • IMG_2782.jpeg
    IMG_2782.jpeg
    131,1 KB · Görüntüleme: 12
  • IMG_2783.jpeg
    IMG_2783.jpeg
    139,4 KB · Görüntüleme: 17
Biriyle bir evlilik görüyorum ( gelin damat), erkek çok göz boyamaya çalışan birisi sanki çok neşeli ve kendini çok mükemmelmiş gibi göstermeye çalışan biri (aslında sadece bir maske gösterdiği kadar kendine inanan veya güvenen birisi değil içten içe) kadın evlendikten sonra gecmişteki bi kismetinden haberi olucak ama geç kalınmış olcak ve bu evliliğe pişman olacak muhtemeln karşı tarafın gerçek yüzü ortaya çıkcak ve sanki bi adak var adadığın onun gerçekleşmesine de az bi süre var ya da gerçekleştiyse bunu bekletmemen lazım anca bu kadar bakabildim

Biriyle bir evlilik görüyorum ( gelin damat), erkek çok göz boyamaya çalışan birisi sanki çok neşeli ve kendini çok mükemmelmiş gibi göstermeye çalışan biri (aslında sadece bir maske gösterdiği kadar kendine inanan veya güvenen birisi değil içten içe) kadın evlendikten sonra gecmişteki bi kismetinden haberi olucak ama geç kalınmış olcak ve bu evliliğe pişman olacak muhtemeln karşı tarafın gerçek yüzü ortaya çıkcak ve sanki bi adak var adadığın onun gerçekleşmesine de az bi süre var ya da gerçekleştiyse bunu bekletmemen lazım anca bu kadar bakabildim
Yeni içip atsam akşam olur mu

bir gün çalıştığım yerde ‘bugün fal bakmayı öğrendim, elini tutabilmek için son bir defa’ şarkısı çalıyordu. patronum şey demişti ‘sakın oturup iki rekaat namaz kılarsın. fal bakmayı öğrenirsin ama’ demişti 😂 fal topikleri görünce aklıma hep bu geliyor 😂

X