farmasi danışmanlığı

snmaksoy

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
29 Mart 2019
2
1
35
Farmasi ye pek umutsuz bir şekilde başladım. Aslında satış yapmak amaçlı değil de şuanki fiyatı 260 TL yerine 60 a olan başlangıç paketini denemek istedim. Sonra ürünleri kullanıp beğendim ve başka bir kaç ürün daha aldım derken çevremdeki bir kaç arkadaşım duydu onlar da kendileri üye olup benim dediğim başlangıç paketini aldılar sponsor koduna benim kodumu yazdılar. Sonra onlar kendi kodlarını verip başkalarını üye yaptılar sonra sonra öğrendim ki onlar satış yaptıkça ben kazanmaya başladım. Bende öyle aman aman ürün satmıyorken hemde...
Onların ürün satışı bana da prim kazandırıyormuş
Bende şimdi asılıyorum hem satış yapmak için hem başkalarını üye yapıp hem onların kazanması hemde kendim kazanmak için
Üye olun oldurun(üye yaptıklarınızdan siz kazanıyorsunuz) :KK48: çevreniz de varsa kazanırsınız hanımlar.
Ürünleri giriş fiyatından alıyorsunuz
Makyaj ürünlerinden %25 %30
Dr.Cevdet Tuna ürünlerinden %40 kazanıyorsunuz satış yaptıkça
Ev hanımları için güzel bir kazanç olur umarım :KK5:
Malum devir eşlere eve destek devri:KK25:
Başkalarını üye yaparken kendi kodunuzu vermeyi unutmayın :KK200:

Son düzenleme:
Merhaba S snmaksoy ,
reklam ve ürün satışı yapmak, reklam/satış amaçlı blog, satış sitesi, facebook, instagram vb sayfalara yönlendirmek, whatsapp, telefon numarası, alt kadro oluşturmak maksadıyla referans numarası vermek yasaktır.

Merhaba S snmaksoy ,
reklam ve ürün satışı yapmak, reklam/satış amaçlı blog, satış sitesi, facebook, instagram vb sayfalara yönlendirmek, whatsapp, telefon numarası, alt kadro oluşturmak maksadıyla referans numarası vermek yasaktır.
Yeni olduğum için bilmiyordum silmeme gerek kalmamış sanırım artık gözükmüyor. Yazıyı tamamen silemedim zaaten

Yeni olduğum için bilmiyordum silmeme gerek kalmamış sanırım artık gözükmüyor. Yazıyı tamamen silemedim zaaten
İçerik silmeyiniz yasaktır, referans numarası vb bilgileri kurallara aykırı olduğundan düzenliyoruz zatenHoppa

X