Femara çatlatma 14. Gün silik kaset test ve beta degeri

IMG_5733.jpeg

Kızlar merhaba çatlatma iğnemin 13. günündeyim erken gebelik testi yaptım çok az bir çizgi görüyorum sizde görüyor musunuz bunu yorumlar mısınız sizce gebelik olabilir mi

Bende
Eki Görüntüle 3327710

Kızlar merhaba çatlatma iğnemin 13. günündeyim erken gebelik testi yaptım çok az bir çizgi görüyorum sizde görüyor musunuz bunu yorumlar mısınız sizce gebelik olabilir mi
Evet görünüyor canım bende bugün iğne vuruldugum günü saymıyorum 12.gundeyim dün negatifti bugün aynı böyle seninki gibi cikti sanırım var ben sağlık ocağına kan tahlili verdim ama hala cikmadi yaa

Bende

Evet görünüyor canım bende bugün iğne vuruldugum günü saymıyorum 12.gundeyim dün negatifti bugün aynı böyle seninki gibi cikti sanırım var ben sağlık ocağına kan tahlili verdim ama hala cikmadi yaa
Canım peki hemen mi böyle çıktı yoksa bi süreden sonra mı böyle çizgi oluştu ? Benim hemen değil bi süreden sonra bu hale geldi o yüzden biraz tedirginim

Kızlar merhaba ben 19 Ekim de çatlatma iğnesi yaptım yumurta takibi yaptık yani bugün 1 Kasım da kan verdim 5.96 çıktı son adet tarihim 7 Ekim acaba o yüzden mi düşük çıkmış? Cuma günü tekrar kan vereceğim hayırlısıyla sizlerde dua edin lütfen Rabbim isteyen dileyen herkese nasip etsin inşallah hayırlı sağlıklı Salih evlat. Sizde durumlar ne pozitifi gören var mı aranizda ? Bu arada 4 tane kimyasal gebeliğim olunca korkuyorum endişeleniyorum haliyle 😏😞

Merhabalar arkadaşlar bir bilgi alabilirmiyim ben ayın 15 çatlatma iğnesi vuruldum 29 da beta testi yaptım 2.00 çıktı ama adet olmamıştım sonra 31 de gene gittim beta testi verdim 9.49 çıktı çatlatma iğnesi nedeni ile yüksek çıkmış olmaz dimi bugün de bir tıp merkezinde test verdim beta almadılar ama kanımı aldılar kaset teste baktılar 10 dk içinde pozitif yada negatif diye belirtiyorlar değer yüksekliği söylemiyorlar normal idrar kaset testi gibi 10 dk bekliyorlar 2 cızgı olursa pozitifmiş ben ilk defa öyle test duydum bilen varmı negatif diyince moralim çok bozuldu bilgisi olan biri cevap vere bilir mi

X