Aile Planlaması Femara

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.
Yarın bakalım ne çıkacak kuzumm.
Ya üç gun önce acayip karın sancım vardı bugün geçti yok kasık ağrım var bide bel ağrısı.
Evet o bıçak saplanma bende de oldu 6.gundu🤲❤️ inşallah hayirlara çıksın canım
Hayırlısı olsun canııım ben dayanamayıp bugün yine test yaptım bence düne göre daha koyuydu eşimde öyle söyledi. Ama şuan çok kötü idrar yolu enfeksiyonu sıkıntısı çekiyorum. O yüzden sabah tekrar kan testi yaptıracağım. Bakalım Rabbim gönlümüzdekini ömrümüze hayırlı eylesin inşAllah.

Ah kuzum bende başlarda o kırmızıları görünce oturur ağlardım. Ama sonra eşim beni kendime getirdi sen ne kadar isteyerek de yapmamanda isyan ediyorsun diye bol bol dua et kuzum bol bol dua edelim rabbim nasip edecek inşAllah
Abla cok gücüme gidiyor zaten takintiliydim tamam cocukdan önce su adetlerim bi düzene girsin istedim ama esimin ailesinden bi kac kisi bana menepozlu laflar etti bana piskolojimi darma duman ettiler cocuklari olcak diye bi kac görgüsüzlerin sokmadigi laf kalmadi cok zor sürec allah hepimize sabir versin herseyinde hayirlisi olsun stressden prolaktinim 744 firladi eger profilime bakarsan sevinirim orda soru sordumda .. 😊

Hayırlısı olsun canııım ben dayanamayıp bugün yine test yaptım bence düne göre daha koyuydu eşimde öyle söyledi. Ama şuan çok kötü idrar yolu enfeksiyonu sıkıntısı çekiyorum. O yüzden sabah tekrar kan testi yaptıracağım. Bakalım Rabbim gönlümüzdekini ömrümüze hayırlı eylesin inşAllah.
Amin canimmm inşallah Rabbim razı olsun 🤲❤️

Abla cok gücüme gidiyor zaten takintiliydim tamam cocukdan önce su adetlerim bi düzene girsin istedim ama esimin ailesinden bi kac kisi bana menepozlu laflar etti bana piskolojimi darma duman ettiler cocuklari olcak diye bi kac görgüsüzlerin sokmadigi laf kalmadi cok zor sürec allah hepimize sabir versin herseyinde hayirlisi olsun stressden prolaktinim 744 firladi eger profilime bakarsan sevinirim orda soru sordumda .. 😊
Adet duzensizligi icin clife dene yada aslan pencesi otunu dene canm

Adet duzensizligi icin clife dene yada aslan pencesi otunu dene canm
Otlar bana yaramiyo ablacim hormonlarmi alt üst etti suan vitaminlerle düzene girdi adetim 2-3 aydir günü gününe oluyorum diyebilirim omega3 ve inofolic kombi benzeri takviye ile gercekten mükemmel her kadinin kullanmasi gereken vitaminler böyle sorun yasayanlar icin inositol iceren gida takviyesi sart koenzimq10 der susarim :)

X