Ferritin düşüklüğü

merhaba Ferritin değerim 11 düşükmüş siz ne gibi belirtiler yaşadınız
Benım 7 den 40+ ya cıkana kadar catladım kan hapı ıce ıce. Hamılelıkte zaten daha cok dusuyor zor oldu. 20 nın altına dusmemesı gerekıyormus hatta benim asm deki dr 50 den yukarı cıksın demıstı.. Bende halsizlik yaptı . Bi dolu belırtısı var kansızlık sonucta. Ne icin sordun?

Benım 7 den 40+ ya cıkana kadar catladım kan hapı ıce ıce. Hamılelıkte zaten daha cok dusuyor zor oldu. 20 nın altına dusmemesı gerekıyormus hatta benim asm deki dr 50 den yukarı cıksın demıstı.. Bende halsizlik yaptı . Bi dolu belırtısı var kansızlık sonucta. Ne icin sordun?

B
Bende de bulantı iştahsızlık çarpıntı ve nefes alama oldu nefes açlığı sizdede oldumu

B

Bende de bulantı iştahsızlık çarpıntı ve nefes alama oldu nefes açlığı sizdede oldumu
Evet kardıyolojıye tşındım resmen.i yıllarca süren kalp carpıntım var yatınca ıyıce kotulesıyorum kalkmak istiyorum dedim cocuk ıcın stress yapıyorum dıye dusundum aılecek kalp problemlı kesın bende de var bısı dedım sapasaglamsın dedı pause var 3.5 sn lık baska da bısi yok dedi. 2 yıl içinde ara sıra devam etti bazen gecıyodu yani bi gun asm de doktor kansızlık carpıntı yapar dıyınce anladım . Ilacları kullanıp yukselnce carpıntımmda yok olmustu. Ama cıdden yattıgımda kalbım yavas ve gum gum bogazımda atıyordu . Tabı ben baya kontrol edıldım. Eger sende de bısı cıkmıyosa bı sor kansızlıktan olabılır

Benim de 4 lerde. 2. Aydır kan ilacı kullanıyorum. Benimde aşırı saç dökülmem vardi ve son bir yıldır çok üşüyordum. Kan ilacını c vitamini ile almak emilimini artıyormuş bilginize.

merhaba Ferritin değerim 11 düşükmüş siz ne gibi belirtiler yaşadınız
tatlım benim de ferittin 11,5 demir bağlama 398 demirim 53 temuuzun sonu gibi doktora gittim. Bende nerdeyse bütün belirtileri var önce mide bulantısı iştahsızlık yorgunluk ağrılar ve yorgunluk hiç keyfim yok. Bulantı yetmez gibi enerjimi biri çekmiş gibi halim yok hiç keyfim yok :KK43: doktora gittim tam kan sayımı yaptı 3 kutu ilaç verdi. 3 ay sonra kontrol dedi ama hala kendimi kötü hissediyorum sanki hiçi ilaç içmemeş gibi:KK43: Ne olacağız biz böyle

Evet kardıyolojıye tşındım resmen.i yıllarca süren kalp carpıntım var yatınca ıyıce kotulesıyorum kalkmak istiyorum dedim cocuk ıcın stress yapıyorum dıye dusundum aılecek kalp problemlı kesın bende de var bısı dedım sapasaglamsın dedı pause var 3.5 sn lık baska da bısi yok dedi. 2 yıl içinde ara sıra devam etti bazen gecıyodu yani bi gun asm de doktor kansızlık carpıntı yapar dıyınce anladım . Ilacları kullanıp yukselnce carpıntımmda yok olmustu. Ama cıdden yattıgımda kalbım yavas ve gum gum bogazımda atıyordu . Tabı ben baya kontrol edıldım. Eger sende de bısı cıkmıyosa bı sor kansızlıktan olabılır
Merhaba yorumunuzu gördüm de ferritin ile ilegili degil.ama.sorum birseyi merak ettim. Benim kalptete pause var. Siz 3 buçuk saniyelik pause hissettiniz mi yoksa.tesaduf holterdemi çıktı?

X