Fikirlerinize ihtiyacım var, doğru mu yapıyorum?

Bence bu kadar takılmayın.
Hepimizin hesaplarında çok önemsemediğimiz insanlar olabiliyor.
Bence sizin önemsememeniz çok daha rahatlatıcı sizin açınızdan.
Hani birlikte bakarken denk düşer ya hala takip ediyor musun diye üstün körü sorulabilir ama öbür türlüsü yersiz bir kıskançlık.

Bence bu kadar takılmayın.
Hepimizin hesaplarında çok önemsemediğimiz insanlar olabiliyor.
Bence sizin önemsememeniz çok daha rahatlatıcı sizin açınızdan.
Hani birlikte bakarken denk düşer ya hala takip ediyor musun diye üstün körü sorulabilir ama öbür türlüsü yersiz bir kıskançlık.
Ama kız da takip etse tamam, kız takip etmediği halde ne diye takip ediyor ki onu anlamıyorum. Normalde sormayacaktım çok üstüne gitmemek adına ama sorsam daha iyi olacak gibi. Hani gezinirken fark ettim bu kiz seni takip etmiyor fark etmedin herhalde falan mı desem

Ama kız da takip etse tamam, kız takip etmediği halde ne diye takip ediyor ki onu anlamıyorum. Normalde sormayacaktım çok üstüne gitmemek adına ama sorsam daha iyi olacak gibi. Hani gezinirken fark ettim bu kiz seni takip etmiyor fark etmedin herhalde falan mı desem

Ne gereği var ki?
Takip ediyor olsa da başka soru olurdu zihninizde.
Sürekli takipçi listemizi temizlemiyoruz ki.
Kş sadece yurtdışındaki bir yaşamı merak ettiği için de takip edebilir. Sormanızla birlikte gereksiz bir tribe girdiğinize dair bir cevap alacaksınız biliyorsunuz değil mi?

Ne gereği var ki?
Takip ediyor olsa da başka soru olurdu zihninizde.
Sürekli takipçi listemizi temizlemiyoruz ki.
Kş sadece yurtdışındaki bir yaşamı merak ettiği için de takip edebilir. Sormanızla birlikte gereksiz bir tribe girdiğinize dair bir cevap alacaksınız biliyorsunuz değil mi?
Öyle mi diyorsunuz? Ne bileyim bende sormayacaktım ama arkadaşım sor gitsin kendine zarar veriyorsun diyince sorsam mı ki diye dedim. Haklısınız sanırım. Belki kendiliğinden çıkartıcak kızı takipten

Ya herkese merhaba, bu konuyu daha önce de açmıştım ama günlerdir içim hiç rahat etmeyince bir karara vardım o yüzden fikir almak istiyorum tekrar sizlerden, kusura bakmayın. Özet geçeyim; erkek arkadaşım instagram hesabından yabancı bir kızı takip etmişti, sorduğumda ise iş yerinde tanıştığını falan söyledi, birde bir abisi villa işleriyle uğraşıyor turistik yerde yaşıyorlar ve bu nedenle zengin insanlarla tanışıyorum villa falan satarız diye dedi. Bu iş için tesadüfen tanıştığı birkaç erkekle de takipleşmişti daha önceden, nedenini sorduğumda villa kiralarız satarız diye dedi ama bu kızı takip etmesi sinirimi bozdu açıkçası. İşte buna çok takılma falan dedi bir de zaten hesabını açtı takipçi falan kasıyor aynı zamanda. Ama kız erkek arkadaşımı takip etmemiş, erkek arkadaşım buna rağmen kızı hala takip ediyor. Kıza baktığımda kendi ülkesine falan dönmüş oradan hikaye falan paylaşıyor. Nedenini merak ettim, sizce sorsam mı? İşte bu kız seni takip etmiyor sen ne diye hala takip ediyorsun falan desem mi sizce? Yoksa çok takıntılı mı görünürüm gözünde? Zaten hani kızla ilgili nerden tanıştığını sormuştum bide şimdi sorarsam sürekli kıza kafa yoruyormuşum gibi görünür. Ama sormaya karar verdim çünkü içimi kemiriyor. Hani sakin bir şekilde sormayı düşünüyorum. Sizce sormalı mıyım? Kaç gündür gerçekten içim içimi yedi, bir yandan onu sıkmak tartışma çıkartmak istemiyorum ama çok aklıma takıldı. Fikir istiyorum sizlerden, şimdiden teşekkür ederim.
Bence aynı soruyu tekrar tekrar sorup erkek arkadaşınızın bir yerlerini kaldırmayın.Ara sira kontrol edin.Kiz da takip etmeye başlarsa o zaman hayırdır,ne oluyor?dersiniz.Baktiniz tatmin edici bir cevap vermiyor ve güvenemiyorsunuz o zaman konuşur yolları ayirirsiniz.Ama rahatsız olduğunuzu bildiği halde takipten çıkmaması hic şık olmamış.

Bence aynı soruyu tekrar tekrar sorup erkek arkadaşınızın bir yerlerini kaldırmayın.Ara sira kontrol edin.Kiz da takip etmeye başlarsa o zaman hayırdır,ne oluyor?dersiniz.Baktiniz tatmin edici bir cevap vermiyor ve güvenemiyorsunuz o zaman konuşur yolları ayirirsiniz.Ama rahatsız olduğunuzu bildiği halde takipten çıkmaması hic şık olmamış.
Aslında ben rahatsız oldugumu söylemedim, bu kim falan diye sordum o da açıkladı. Bende hee anladım, merak ettim sorayım bir dedim falan dedim erkek arkadaşıma. Yani şimdilik akışına bırakayım hiç böyle üstünde durmayayım dimi?

Aslında ben rahatsız oldugumu söylemedim, bu kim falan diye sordum o da açıkladı. Bende hee anladım, merak ettim sorayım bir dedim falan dedim erkek arkadaşıma. Yani şimdilik akışına bırakayım hiç böyle üstünde durmayayım dimi?
Aynen akışına bırakın ama gözünüzü tamamen de kapatmayın.Kadinlar ne zaman tehlike olacağını hisseder aslinda.Madem açıklamasını yaptı,siz de ikna oldum dediniz.Tekrar sormaya gerek yok benim düşünceme göre.Zaten yurtdisindaymis kız.En fazla mesaj atmış olabilir.Belki de kızın da erkek arkadaşı var,geri takip yapmadığına göre.Olmamis şeyi olmuş gibi kafanıza takip üzülmeyin boşu boşuna.

Aynen akışına bırakın ama gözünüzü tamamen de kapatmayın.Kadinlar ne zaman tehlike olacağını hisseder aslinda.Madem açıklamasını yaptı,siz de ikna oldum dediniz.Tekrar sormaya gerek yok benim düşünceme göre.Zaten yurtdisindaymis kız.En fazla mesaj atmış olabilir.Belki de kızın da erkek arkadaşı var,geri takip yapmadığına göre.Olmamis şeyi olmuş gibi kafanıza takip üzülmeyin boşu boşuna.
Haklısınız, kızı tam olarak bilmiyorum ama bir tane kızla öpüşürken resmi var hesabında, belki lgbt'li bir birey olabilir diye düşünüyorum boşu boşuna öyle bir resim koymazdı diye düşündüm. Neyse akışa bırakacağız inşallah, çok teşekkür ederim çok sağ olun görüşleriniz için :)

Haklısınız, kızı tam olarak bilmiyorum ama bir tane kızla öpüşürken resmi var hesabında, belki lgbt'li bir birey olabilir diye düşünüyorum boşu boşuna öyle bir resim koymazdı diye düşündüm. Neyse akışa bırakacağız inşallah, çok teşekkür ederim çok sağ olun görüşleriniz için :)
Rica ederim,yardımcı olabildiysem ne mutlu 🙂

X