Bebek İkinci El Fisher Price Hoppala,Sterilizatör,Buhar Mak,Oyuncaklar,9-12/12-18ay Kıyafetler,Ayakkabılar>>>>>

11 12 13 kesin alican ozelden numarami gönderim bana hesap numarasını verin bide en son ucu ne olur posataneyle gonderebilirmisiniz daha uygun oluyor

listeyi güncelleyebilir misin hangileri kaldı hangileri satıldı resimlerini koymasanda olur.

5ve6numarali oyuncakları da al
Sam hepsi 50 olurmu olursa çok sevinirim onlarada ihtiyacım var daha bide kargo parası vercem

listeyi güncelleyebilir misin hangileri kaldı hangileri satıldı resimlerini koymasanda olur.
13 nolu ayakkabı kesin satıldı gibi,7 nolu oyuncaklar da ebatlı yer kaplıyor,tek başına kargoya değmez diye düşünüyorum,yani başka birşeylerin yanında olsa değebilir.Karar sizin tabi

Kalan ürünler;güncel liste:
7-İkisinin halkaları eksik,fisher price halka tam...üçü toplam 10tl (ebatlı ürünler kargo ücretini arttırabilir :KK66:
PlTg2d.jpg

8-Wollex İyonizerli Buhar Makinası 45tl
Eu0hDw.jpg

10-Polaris Sarı Unisex Çocuk Botu 20no 1 kez giyildi,yepyeni 25tl
sd5300.jpg

l8Akho.jpg

5Lr900.jpg

16-LCW Kazak 9-12ay 5tl
s6oCwG.jpg

TsEUWG.jpg

17-Turuncu Mont 9-12ay,Minipan mont. 6ay beden yazıyor ama biz 1,5yaşa kadar kullandık,o yüzden 9-12ay her bebişe rahatlıkla olur.Yaka ve kol lastiklerinde bir ton açılma var o yüzden fiyatı uygun tuttum.Kesinlikle göze batan bir renk sorunu yok,çok şık duruyor. 15tl
4vGnzc.jpg

Vfeuhn.jpg

fU1xis.jpg

18-Baby Gap Triko Tulum 12-18 Ay önü baklava desenli,arkası düz laciverttir. 25tl
SOQLZQ.jpg

txuuqY.jpg

19-Badiler F&F marka 9-12ay adet 2,5tl kırmızı olan badiye keçe süsü yapmıştım,isterseniz sökülür.Penyeleri çok yumuşaktır.
yuHXIR.jpg

20-Badiler 9-12ay (80cm) ad 2tl
E5jpkV.jpg

21-badiler 12-18ay bedenli ikisi 6tl
35l9lF.jpg

22-Kazak aziz bebe 9-12ay,Kadife lacivert pantalon LCW 9-12ay 15tl (Takım fiyatıdır)
Kazakta çok az tüylenme var,resimden inceleyebilirsiniz.Yündür ve çok sıcak tutuyor.
3qULcQ.jpg

n92YkZ.jpg

YqmQl0.jpg

23-Yumuşacık Polar Tulum 80cm 9-12ay bedenli,F&F marka.Kumaşı yumuşacık.15tl
aGAAX5.jpg

LxOZ26.jpg

BjwBKj.jpg

24-Takım 9-12Ay,LCW marka,lacivert hırka,krem kumaş pantalon takım halinde fiyatıdır.20tl
l2WllY.jpg

KIF9I0.jpg

IhPb3m.jpg

25- Uzun Kollu Tişort 9-12 ay 80cm Mothercare 3ünün toplam fiyatı 10tl
Gsc0qh.jpg

26-Penye Tulum 12-18 Ay F&F Marka,1-2 kez kullanıldılar ikisinin toplam fiyatı 15tl
EfWkWp.jpg

27-Penye Tulum 12-18 Ay F&F Marka,1-2 kez kullanıldılar ikisinin toplam fiyatı 15tl
fpqyS3.jpg

28-Zara 12-18 Ay Kadife Tulum (82cm) 15tl
AI8HSX.jpg

k5QGW6.jpg

29-Baby gap 12-18ay 5tl
QHzaM2.jpg

30-Babybjörn Kanguru Air 100tl
yaz için çok uygun,nefes alan kumaş,isteyen olursa resimlerini çeker atarım.
onun sayesinde rahat ettim desem yalan olmaz :KK66: evde bile takıp işimi yapıyordum.
özellikleri:

• Air Kanguru ebeveyn ile bebeğin yakın temas halinde olmasını sağlarken yeni, gözenekli ve havadar kumaşı sayesinde bebeği ferah tutar
  • Eşsiz 3D gözenekli kumaşı sıcak ve nemin etkisini azaltır, ebeveyni ve bebeği ferah tutarak konfor sağlar
  • Babyjörn tarafından özel geliştirilmiş olan eşsiz yeni 3D gözenekli kumaşı diğer kanguru çeşitlerine göre sıcağın etkisini %138 den fazla ve nemin etkisini % 30 dan fazla azaltır
  • Esnek file kumaşı bebek büyüdükçe şekil alır ve vücuduna uyum sağlar
  • Kangurunun iç kısmındaki ekstra yumuşak file kumaş dokusu bebeğin başını ve yüzünü nazikçe korur
  • Konforlu ve geniş omuz askıları bebeğin ağırlığını ebeveynin rahatça taşıması için sırt ve omuzlarına eşit olarak dağıtır
  • Baş destek bölümü bebeğin başını ve boynunu destekler
  • Kangurunuz katlandığında entegre cebine kolayca sığar
  • Takılması ve çıkarılması çok kolaydır
  • Çıkabilir ön kısım uyuyakalmış bebeği çıkartıp yatırmanızı sağlar
  • Tüm ayarlar önden yapılabilir
  • Bebeğin kolları kangurunun kol kısımlarından geçer ve böylece güvenli bir şekilde oturur
  • Ayarlanabilir baş destek bölümü bir emniyet kemeri gibi bebeğin kafasını ve boynunu destekler
  • Baş desteği her bebeğe uyacak şekilde tasarlanmıştır ve bebek büyüdüğünde katlanarak yüzü dışa bakacak şekilde taşınabilir
  • Babyjörn Air Kanguru ebeveynler, çocuklar ve tıp uzmanlarıyla yapılan ortak çalışmalar sonucunda geliştirilmiştir
  • Babyjörn Air Kanguru iç ve dış mekanlarda 3,5 kg`dan 10 kg`a kadar kullanılabilir
  • Bebek kangurudan çıkartılmadan emzirilebilir

KDymly.jpg

31-chicco oto koltuğu sarı,0-13kg ,resimdeki gibi sarı renkte,sadece oto koltuğu,100tl,
isteyen olursa resimlerini eklerim.
ovsanJ.jpg

32-Sünnet kıyafeti 1-1,5yaş,bir arkadaşın talebi üzerine ekledim,eğer almazsa o da satıştadır.
Bu ürünü ikinci el aldım ama sünnet yaptıramadan küçüldü,dolayısıyla kullanmadık.Aldığım fiyatın altında veriyorum 50tl.

IbSR17.jpg

xqpVFw.jpg

AYM9JG.jpg

ayrıca disney aktivite masamız var onu da sonra eklerim....:KK16:

10-Polaris Sarı Unisex Çocuk Botu 20no 1 kez giyildi,yepyeni 25tl
sd5300.jpg

l8Akho.jpg

5Lr900.jpg

11-Polaris 5 Nokta Deri Ayakkabı 20no 20tl
mN3BIu.jpg

9MOhBv.jpg

12-Panço Deri Ayakkabı 20no 20tl
NMLmO3.jpg

XfsUIl.jpg

13-Sanbe Ortopedik Sandalet- Ev Terliği 19no ,Biz ev terliği olarak kullandık,küçüldüğü için sayılı kez giyildi.Tertemiz ve yeni durumdadır.Kumaşındaki çıkık ipler modeli nedeniyle öyle.
15tl
doejR4.jpg

PRJA6L.jpg

Waiu8W.jpg

14-Nike Patik 18,5 no, logo ve iç taban pembe-turuncu neon renktir. 15tl
6BXj67.jpg

hhaix3.jpg

xZ4vRQ.jpg
Hoppala elinizdemi hala hangi sehir

X