Franksiyonel Lazerle Yüz Estetiği

esmaanar

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
22 Mayıs 2014
4
0
Franksiyonel lazer yara oluşturmadan mevcut hasarlı bölgeyi tedavi etmek amacıyla kullanılan bir yöntem. ve bu yöntemle bağ doku yenilenmesi sağlanır, böylece sivilce izleri, yara, ameliyat ve yanık izleri, kırışıklık tedavileri, gözenekleri küçültme ve deri çatlaklarının tedavisinde başarıyla tedavi edilir..... Dermatoloji kliniğine epilasyon için gittiğimde öğrendiğim bu yöntemi ilerleyen zamanlarda uygulatmayı düşünüyorum. .....dermatoloji uzmanlardan oluşan kadrosu sayesinde gönül rahatlığıyla gittiğim bir klinik ve bu yöntemi de başarıyla uygulayacaklarına eminim. ....bu adresten ayrıntılı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
dün tv de bır programnda franksıyonellazerden bahsettıler,güzellık uzmanı kendıne de uygulamıs 40 lılı yaslarda olmasına ragmen çok guzel bır cıldı vardı,çok etkılı bir yöntem sanırım.

Cildimde aşırı yağlanma gözeneklerimin büyümesi sivilce ve güneş lekeleri beni rahatsız ediyordu. Açıkcası yüzle ilgili bir operasyon olacagı için cesaret edemiyordum.Çok uzun süre araştırmalarım sonucu ,uzman ve güvenebileceğim bir doktor buldum. Mart ayında Franksiyonel lazer yaptırdım.Yaklaşık 1 hafta kadar şişlik ve kızarıklık yaşadım. Söylenen ve beklenen sürede bu kadar zaten.Daha sonraki süreçte cildim hızla sıkılaştı. Gözeneklerim küçüldü ve büyük ölçüde güneş lekelerim gitti. Şu an da doktorumunda önerdiği cilt koruyucu güneş kremimi dışarı çıkarken ihmal etmiyorum. Ve aynaya baktığımda çok iyi hissediyorum.Kapatmaya çalıştığım kusurlar ortadan kalkınca çoğu zaman dışarı çıkarken makyaj bile yapmıyorum :) Mutluyum.Benim tavsiyem doktorunuzu iyi araştırın. Ve gerçek hasta referanslarından bilgi alın.Bir çok yerle görüştüğümde bana 2 hatta 3 seans gelmem gerektiğini söylemişti buda maliyeti çok daha fazla artırıyor. Doktorumun bana önerdiği cihazla tek seansla fazla para ödemeden sonuca ulaştım.

Cildimde aşırı yağlanma gözeneklerimin büyümesi sivilce ve güneş lekeleri beni rahatsız ediyordu. Açıkcası yüzle ilgili bir operasyon olacagı için cesaret edemiyordum.Çok uzun süre araştırmalarım sonucu ,uzman ve güvenebileceğim bir doktor buldum. Mart ayında Franksiyonel lazer yaptırdım.Yaklaşık 1 hafta kadar şişlik ve kızarıklık yaşadım. Söylenen ve beklenen sürede bu kadar zaten.Daha sonraki süreçte cildim hızla sıkılaştı. Gözeneklerim küçüldü ve büyük ölçüde güneş lekelerim gitti. Şu an da doktorumunda önerdiği cilt koruyucu güneş kremimi dışarı çıkarken ihmal etmiyorum. Ve aynaya baktığımda çok iyi hissediyorum.Kapatmaya çalıştığım kusurlar ortadan kalkınca çoğu zaman dışarı çıkarken makyaj bile yapmıyorum :) Mutluyum.Benim tavsiyem doktorunuzu iyi araştırın. Ve gerçek hasta referanslarından bilgi alın.Bir çok yerle görüştüğümde bana 2 hatta 3 seans gelmem gerektiğini söylemişti buda maliyeti çok daha fazla artırıyor. Doktorumun bana önerdiği cihazla tek seansla fazla para ödemeden sonuca ulaştım.
Doktorunuz kim acaba

Erdem Güven. Eğer görüşmek isterseniz karar verdiğinizde fiyat konusunda bende yardımcı olurum bir tanıdığım vasitasıyla ulaştım kendisine.

Fraksiyonel laser için Dr.Alper tuncel'i de tavsiye ederim. Bir arkadaşım ona 3 seans yaptırdı ve kız resmen çağ atladı diyebilirim :KK66: Ama 1 seansta yeterli verim alınmıyormuş. 2 veya 3 seans yaptırmak kişinin isteğine de bağlı, sonuçta seansa ücret veriyorsun. Daha iyi sonuç alacaksam 2 de yaptırırım 3 de!

X