Freddy arkadasimizin anne babası için YA ŞAFİ okuyoruz

O kadar çok çaresizlik ve korku içindeydim ki ne yapacağımı bilemiyordum. Sevgili MssPARE MssPARE 'den yardım istedim ve beni geri çevirmedi. Buraya yazdığım andan itibaren yüküm çok hafifledi.
Sizlerin duaları anne ve babama şifa oldu. Durumları iyiye gidiyor. Çok kısa sürede toparlandık. Onlar da hasta yataklarında sizlere dua ettiler.
Sizlere nasıl teşekkür edeceğimi bilemiyorum. Bu yaptığınız bizim için paha biçilemez.
Hepinizden Allah razı olsun. Ne niyetiniz varsa rabbim kabul etsin. Yüce Allah sizleri darda bırakmasın. Hepinize minnettarım.
@penyez83
@dreamy07
@tatlicincap
@gunces
@safi.naz
@mesirmacunu
@PiXiEE
@Ssevincli
@madammor
@Buluts34
@hazal94
@Huzurkokanmevsimler
@Meva59
@Zeynoyi
@Blue_Black
@Asya89
@paeneperfectus
@slnn12345
@tr_lelli
@Tiniminimavihanim
@Nego
@UcanSupurge
@Aktif Lora
@RedGirl
@burcusami
@C A N O
@Mune
@Ada-anne
@Jenna16
@kaplumbik
@mandalina01
@A R Y A
@Feminas
@Canangul133
Nillatte Nillatte
@Medusaaaa
@Verafly
@Masal_Perisi
@coconatt
@Papatyamveben-Mavi
Çoook şükür çook sevindim.Allahım güzel sağlıklı günler göstersin size ve ailenize 🌸🌺💕 Dua etmenin gücü çok birbirine Dua etmenin enerjisi daha da güzel hep bu bilinçte olalım inş.

Çoook şükür çook sevindim.Allahım güzel sağlıklı günler göstersin size ve ailenize 🌸🌺💕 Dua etmenin gücü çok birbirine Dua etmenin enerjisi daha da güzel hep bu bilinçte olalım inş.
Amin cümlemize. Çok teşekkür ederim. Gerçekten de duanın gücü çok bunu bir kez daha anladım. Rabbim sizi de sevindirsin, darda bırakmasın 😍

Çok geçmiş olsun şimdi gördüm ne rahatsızlıkları vardı?
Teşekkür ederim. Daha önce de covid oldular ve her seferinde çok zor atlattılar. Bir gecede yatağa düştüler. Bacakları tutmaz olmuştu.
Bu defa okunan bu dualar vesileyle çok kısa sürede atlattılar şükürler olsun ki.

X