Freely marka test ve karında ağrı

Ahsenayy

Üye
Kayıtlı Üye
22 Ekim 2020
73
66
29
Merhaba arkadaşlar bugün sabah albi marka gebelik testi yaptım ve ikinci çizgi hemen çıktı ama daha önce bu testte yanılgı yaşadığım için az evvel Freely marka bir test aldım ve onda da hemen ikinci çizgi belirdi.
Şu an çok heyecanliyim ama temkinli de davranmak istiyorum sizce gebelik var mıdır ?
Bir de karnıma daha doğru karnımın alt bölgesine arada ağrı giriyor bir kaç sn surup geçiyor göğüslerim zaten bir iki haftadır çok hassas ama pco hastası olduğum için adet tarihim belli değil adet öncesi belortii gebelik mi bilmiyorum şu an kafam çok karışık böyle bir belirti yaşayan oldu mu gebeliginin ilk günlerinde

Cevaplarınızı bekliyorum.
Şimdiden teşekkür ederim 🌺

İki farklı marka da pozitif verdiyse bi şey vardır yükle istersen bakalım bi tabi en kesini kan tahlili

Merhaba arkadaşlar bugün sabah albi marka gebelik testi yaptım ve ikinci çizgi hemen çıktı ama daha önce bu testte yanılgı yaşadığım için az evvel Freely marka bir test aldım ve onda da hemen ikinci çizgi belirdi.
Şu an çok heyecanliyim ama temkinli de davranmak istiyorum sizce gebelik var mıdır ?
Bir de karnıma daha doğru karnımın alt bölgesine arada ağrı giriyor bir kaç sn surup geçiyor göğüslerim zaten bir iki haftadır çok hassas ama pco hastası olduğum için adet tarihim belli değil adet öncesi belortii gebelik mi bilmiyorum şu an kafam çok karışık böyle bir belirti yaşayan oldu mu gebeliginin ilk günlerinde

İki farklı marka da pozitif verdiyse bi şey vardır yükle istersen bakalım bi tabi en kesini kan tahlili

Eklentiler

• IMG_20201116_181914.jpg
    IMG_20201116_181914.jpg
    67,2 KB · Görüntüleme: 268

Benim de belirtilerim kasıkta sancı ve aşırı gögüs hassasiyetiydi adetten önce de sonrasında da aynı sizin gibi :) O yüzden hemen gidin kan verin güzel haber alırsınız inşallah :)

Kasıkta mi yoksa karnın biraz altında bı şey var gibi mi? Benim ara ara kasikta, ara ara da karnımın hemen altında bı şeyler oluyor. Sizin de öle mi o yüzden sormak istedim
Evet tam olarak söylediğiniz gibi oluyor özellikle karnımın alt kısmında böyle degisik bir ağrı bir kaç sn surup geciyor az evvel yine test yaptım ve yine ikinci çizgiyi gördüm inşallah ikimizde de sonuç pozitiftir🌺

Kasıkta mi yoksa karnın biraz altında bı şey var gibi mi? Benim ara ara kasikta, ara ara da karnımın hemen altında bı şeyler oluyor. Sizin de öle mi o yüzden sormak istedim
Evet tam olarak söylediğiniz gibi oluyor özellikle karnımın alt kısmında böyle degisik bir ağrı bir kaç sn surup geciyor az evvel yine test yaptım ve yine ikinci çizgiyi gördüm inşallah ikimizde de sonuç pozitiftir
Bu teste gore gebelik war.🤲
İnşallah öyledir kan testi verdim sabah onu bekliyorum🤲

Evet tam olarak söylediğiniz gibi oluyor özellikle karnımın alt kısmında böyle degisik bir ağrı bir kaç sn surup geciyor az evvel yine test yaptım ve yine ikinci çizgiyi gördüm inşallah ikimizde de sonuç pozitiftir

İnşallah öyledir kan testi verdim sabah onu bekliyorum🤲
Dualarimdasin 🤲sonucu bana da yaz

Canım benim teşekkür ederim 🌺
Test sonucum çıktı beta 20.09 yarın tekrsr kan vericdm inşallah yükselir nolur dua et
Tabiki ediceem.🤲ama yarin degil yarindan sonra yaptir tekrar. Cunku 1gunde fazla yukselmez 2gunde 1 2ye katlanir.😊💞🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲insaallah katlanacak gulum Insaallah

Canım merhaba geç oldu biraz am süreç karisikti benim kimyasal yüksek ihtimal değerlerim yukselmedi rabbim hayırlı zamanda nasıp etsin cümlemize inşallah 🌺
Merhaba gùlùm.Sonuc guzel olsun tek bunu isterim.😘🤲Ve hâlâ dualarimdasin 💞💞🤲Allah cc, guzel haberide yazdiracak bana insaallah 😍

X