GAZİANTEP ANATOLİA GÜZELLİK MERKEZİ HAKKINDA BERBAT ÖTESİ:(

senay_2792

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Ağustos 2016
10
0
31
merhabalar öncelikle gaziantep'teki anatolia güzellik merkezi hakkında tecrübemi paylaşmak istedim benim yaşadğım sorunları yaşamayın isterim çünkü gerçekten insanla dalga geçip piskolojiyle oynuyorlar.
2 sene önce okulumdan mezun olup geldim antebe işe başlayınca lazere gitmeye karar verdim ve hiç araştırmadan merkezde olduğu için anatolia güzellik merkezine görüşmeye gittim.Sadece görüşecektim. (tek dertlerinin satış yapıp para kazanmak olduğunu şimdi anlıyorum ) görüşme sonunda hemen karar vermek istemedim ben düşünüp döneceğim size dedim yalnız bırakırlar mı yakamı yırttılar resmen o paketi satın almam için.paket de 12 seans 2000 lira %80 bitiş garantili güya. her neyse bir şekilde kabul ettim sözleşme imzaladım. ilk seans günüm geldi gittim acılar içinde ilk seansı girdim ama dayanamadım özel bölgeyi hiç yaptıramadım zaten.seanstan sonra 3 4 saat bütün vücudum yandı, yanma hissi gecene kadar balkonda durdum kış günü düşünün. ertesi gün benek benek oldu lazer yapılan yerler kabuk bağladı. hemen gittim normal olduğunu geçecegini söyledilr ki geçti. 2 seans gittikten sonra en son seansımda, beni öyle bir yaktılar ki hem de özel bölgemi kocaman kabuk bağladı nasıl acı çektim anlatamam. ve ondan sonra gitmek istemedim paramı istedim vermediler. uğraştım parayı almak için ama alamadım.Tek şükür sebebim İz kalmadı giden para olsun dedim zamanla iyileşti yaralarım.ha bu arada tüm vucut paket almıştım ya güya yüze de yapalım mı dediler seans sırasında bende bilgisiz ve tcrubesizim bitecek sandım tamm dedim, meğer yüz zaten bitmiyormuş kullandıkları makine de alexdrate birde yüzüm de birşey yoktu o zamandan beri yüzmle uğraşıyorum baya baya uzuyor şuan yüzümde ama yine iz olmadığına şükrediyorum.baya esmer tenliyim ve esmer tende alex. mak. kullanılmıyormus yakma tehlikesi çok yüksek bunu ben bilmeyebilirim onlar gayet iyi biliyorlarda, bir seansıma giren kız hatta ağzından kaçırdı cok esmersin sana lazer yapmaya korkuyorum dedi. herşeyin farkındadılar.
demem o ki;
Tecrübesiz,bilgisiz çalışanlar,
hijyenden yoksunlar,
insana saygı sıfır,
TEK DERTLERİ PARA
hiçbir şekilde tavsiye etmiyorum.aklınızda varsa iyice düşünün. umarım burdan birçok kişiye faydalı olurum. ben yandım eller yanmasın diyorum:)

X