Doğuma Hazırlık Gaziantep özel hastane doğum ücretleri

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

Musmutluysamnapimmm

Asel in annesi
Kayıtlı Üye
22 Mart 2021
60
26
30
Arkadaşlar 36+6 olduk iki gün sonra nasipse gün alacağız ama kiliste oturuyoruz. Gaziantep doktorları ve doğum fiyatları hakkında bilgim yok. 2022 de antepte özel hastanede sezeryan olanlar doktor ve fiyat bilgisi verebilir mi lütfenn

Ben kilisteyim burada takibim yapılıyor ama doğum için antep ten bi hastane ve doktor arıyorum
Liv geçen sene 9 bin liraydı. Medical ve Ncr daha uygun ve temiz hastaneler. En iyisi hastaneleri arayıp öğrenmek sanırım.

Kizlar ben ncr de veya sankoda dogum yapacagim kismet olursa tabi daha fiyat ogrenmedik ama aralarinda cok ucuk fark olacagni sanmiyorum🤷‍♀️

Liv Antep’teki en güzel ve temiz hastene. Ben kaç hastaneye gittim ama liv kurumsal olduğu için ilgi alaka ve temizlik konusunda çok başka yerde.

Liv sanki daha uygun diye duymuştum . 9 da çok 🤦
Liv’de sezaryen olan arkadaşımın hamileliği ve doğumu sıkıntılıydı. Tüp bebek tedavisi gördü ayrıca. Perinatoloji uzmanı takip edip doğumunu yaptırmış. O yüzden muayene ve doğum ücreti daha pahalıymış.

Yaşam hastanesnde doğum yapıcm ınsaallah. 3300 ödücm. Sezeryan da 4 bindi sanrm.
Mrb bende yasam hastanesini düşünüyorum hangi doktora gidiyorsunuz

X