Gaziantep'te Önerebileceginiz kadın doğum doktoru

Filizyab

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Mart 2021
4
0
34
Merhaba ,
6 aydır evliyim ve çocuğum olmuyor. Eşimde ve bende herhangi bir sorun yok. Onerebilecegiz , memnun kaldığınız , insan ilişkileri iyi kadın doğum doktoru var mı ?
Cevap veren arkadaşlar teşekkürler şimdiden .

daha çok erken değil mi böyle bisey için doktora gitmeye ben dahil çevremde Bi çok kişi Bi yıka yakın Bi süre sonra hamile kaldı sıfır korumayla bu dönemde çok normal oluyo olmaması. yine de kendiniz bilirsiniz tabiki buna yorum yapamam. Hatice ender soydinc Di galiba baya sorunlu hastaları oluyomuş iyi Bi doktormus ben gidemedim kendisine randevu almamıştım ama baya duydum adını

daha çok erken değil mi böyle bisey için doktora gitmeye ben dahil çevremde Bi çok kişi Bi yıka yakın Bi süre sonra hamile kaldı sıfır korumayla bu dönemde çok normal oluyo olmaması. yine de kendiniz bilirsiniz tabiki buna yorum yapamam. Hatice ender soydinc Di galiba baya sorunlu hastaları oluyomuş iyi Bi doktormus ben gidemedim kendisine randevu almamıştım ama baya duydum adını
Teşekkürler

H hayalievren merhaba
Yaşım 35 ve yumurta rezervim az . O yüzden acele etmek zorundayım
Teşekkürler cevabınız için.
o zaman bisey diyemem ama dediğim gibi çevremde o doktora giden çok kişi duydum sorunlu hastalarla da ilgili olduğunu benim de hamileliğim sorunlu geçmişti o dönemde bana da çok dediler onu ama ben Şahin korkmaz var ona gitmiştim.

X