gebe birisi adet söktürücü ile regl olabilir mi?

Ay eşimde ayni seyler oluyordu apandist cikmisti 🙄gecen sene karin agrisi siddetlenince bi defasinda apar topar operasyon gecirdi
belirtilerime baktığım zaman ya gebelik ya da apandist bir de huzursuz bağırsak çıkıyor zaten. küçük yerde yaşadığım için gebelik korkusundan gidemedim diğer alternatifler için gideceğim 🙏🏻🙏🏻

Ben de bu 2 ay kesin pozitif diye gittim doktora o kadar çok belirti vardı ki sizi çok iyi anlıyorum ama sizin durumunuzda imkansız gerçekten ilaç yoluyla da olsa regl olmuşsunuz gebe birinin regl olması imkansız olsa olsa yerleşme kanaması olur o da ilk ay olur siz zaten 20 gün önce kadar regl olmuşsunuz hiç stres yapmayın ama içiniz rahat olsun istiyorsanız kan testi yaptırın negatifi görünce rahatlarsınız zaten

Ben de bu 2 ay kesin pozitif diye gittim doktora o kadar çok belirti vardı ki sizi çok iyi anlıyorum ama sizin durumunuzda imkansız gerçekten ilaç yoluyla da olsa regl olmuşsunuz gebe birinin regl olması imkansız olsa olsa yerleşme kanaması olur o da ilk ay olur siz zaten 20 gün önce kadar regl olmuşsunuz hiç stres yapmayın ama içiniz rahat olsun istiyorsanız kan testi yaptırın negatifi görünce rahatlarsınız zaten
bu süreçte o kadar çok şey okudum kiii idrar testinde asla çıkmayan insanlar mı dersiniz günü gününe regl olup gebeliği fark etmeyenler mii…. zaten bunları görmesem bu kadar strese girmezdim büyük ihtimalle ama ihtiyacım vardı birilerine danışıp, paylaşmaya. güzel dileklerim seninlee

belirtilerime baktığım zaman ya gebelik ya da apandist bir de huzursuz bağırsak çıkıyor zaten. küçük yerde yaşadığım için gebelik korkusundan gidemedim diğer alternatifler için gideceğim 🙏🏻🙏🏻
Bir an once gorunun dpktora.Çok onemli bir sey olmayabilr ama ihmal etmemekte fayda var

Bence de gidin milletin ne dediğini boşverin sağlık sonuçta. Hem korunma yollarınıda iyice öğrenin karşınızdaki insan da bilsin ki sizi zor duruma düşürmesin
korunmamıza rağmen bu psikolojiye girdim benim için bir ilişkiye yeltenmemek daha sağlıklı 🥺

bu süreçte o kadar çok şey okudum kiii idrar testinde asla çıkmayan insanlar mı dersiniz günü gününe regl olup gebeliği fark etmeyenler mii…. zaten bunları görmesem bu kadar strese girmezdim büyük ihtimalle ama ihtiyacım vardı birilerine danışıp, paylaşmaya. güzel dileklerim seninlee
İnan o kadar rastlantı ki aylarca regl olup hamile olduklarını öğrenenler hadi regl oldun ama hamilesin diyelim idrar testlerinde şuana kadar çoktan çıkması gerekiyordu asla asla stres yapma benim de güzel dileklerim seninle ama belirtilerin psikolojik değilse dahiliyeye görünmeni öneririm enfeksiyon vs kapmış olabilirsin

İnan o kadar rastlantı ki aylarca regl olup hamile olduklarını öğrenenler hadi regl oldun ama hamilesin diyelim idrar testlerinde şuana kadar çoktan çıkması gerekiyordu asla asla stres yapma benim de güzel dileklerim seninle ama belirtilerin psikolojik değilse dahiliyeye görünmeni öneririm enfeksiyon vs kapmış olabilirsin
gideceğim yarın 🥲🙏🏻 cesaretlenmeye ihtiyacım vardı

Merhaba. Aynı soru için bir konu daha açmıştım çok geri dönüş olmadığı için bir kez daha sormak istedim. 5 aydır karnımda sertlik var. Son 10 gündür de tamamen iştahım kesildi, koku hassasiyeti ve mide bulantım var, karnımda bağırsak hareketi midir bilmiyorum hareketlenmeler var, 10 gündür kabızım da ve asla gaz da çıkaramıyorum ama idrara çıkıyorum, ağızımda kötü bir tat var, yine bu 10 gün içinde 4 kilo verdim mide bulantısı ve iştahsızlıktan. Bazen göbek deliğim sızlıyor. Bu belirtilere rağmen 18 gün önce duphaston ile regl oldum ve en son 3 ay önce bir ilişkim oldu o zamandan bu yana çok kez gebelik testi yaptım hepsi de negatif çıktı. Bekarım, yaptığım şey utanılacak bir şey değil belki ama kendime bunu yaşatmak çok utanç verici. Lütfen yargılanmadan tecrübelerinizi paylaşabilir misiniz? Küçük yerde yaşadığım için korkudan hastaneye gidemiyorum.
Sonuc ne çıktı kuzu

X