Gebe olabilirmiyim

Haso18

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
24 Aralık 2020
5.487
7.918
21
Merhaba arkadaslar 19 yasindayim adetlerim duzensiz maalesef pcos oldugumu öğrendim normal sartlarda 53 gunde bir adet goruyorum dolayisiyla yumurtlama tarihimi de bilemiyorum sorum su bu 53 gunluk sureyi gecti yani adetim oldukca gecikti son 1 haftadir goguslerimde asiri sislik ve hasasiyet mevcut dokunamiyorum dahi buna eslik eder durumda yapiskan akintim var gogus uclarimdaki kabarciklar cogaldi gogus ucundaki kahve rengi alan koyuslasti kasik agrim var sık sık çişim geliyor ve idrara cikiyorum karnimda sislikte. Mevcut ve son 2 gundur sol gogsumden sıktikca sut geliyo arkadasjmin bebegini sevmistim duygusal olabileceğini dusunuyorum bilgi sahibi olanlar yardimci olabilirmi bu gun kaset test yaptim negatif 🤷🏼‍♀️🤷🏼‍♀️

Ben de arkadaslarimin bebegini sevince hep sutum akar. Bence bekleyin, dogar insallah sizinki de :KK53:

Gögüsten süt akması ciddi bir sorun diye biliyorum sen yinede bir doktora görün canım

Gögüsten süt akması ciddi bir sorun diye biliyorum sen yinede bir doktora görün canım
Az once gittim canim sıkarak geldigi icin ciddi bisey oldugunu dusunmuyorum dedi doktor kendiliginden aktigi zaman sorun oluyormus 🤷🏼‍♀️ baklm sonuclar yarın cikcak

X