Gebeliğe hazırlık

Nqzli

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Mayıs 2024
20
2
21
Merhaba en 13 nisanda regl oldum ve yumurtlama günümü ovulasyon testi ile takip ettim o günleri değerlendirdim adetim düzenli bir şekilde 24 günde bir oluyor benim Mayıs'ta regl olmam gerekiyordu olmadım 3 gün gecikmem oldu 3.gunun sabahı regl oldum ama ilk gün ağrım vardı kanamam olmadı fazla ve iki gün sürdü normalde 5 gün oluyorum bana yardımcı olur musunuz neden bu şekilde oldu

Merhaba en 13 nisanda regl oldum ve yumurtlama günümü ovulasyon testi ile takip ettim o günleri değerlendirdim adetim düzenli bir şekilde 24 günde bir oluyor benim Mayıs'ta regl olmam gerekiyordu olmadım 3 gün gecikmem oldu 3.gunun sabahı regl oldum ama ilk gün ağrım vardı kanamam olmadı fazla ve iki gün sürdü normalde 5 gün oluyorum bana yardımcı olur musunuz neden bu şekilde oldu
Merhaba canım , kanamaların regl kanaması şeklinde mi oldu yoksa lekelenme tarzında mı ?

Bu ay benimde öyle oldu . Ama ben iğne vuruldum iğneden sonra 3 gün gecikmem oldu kanamam da az oldu ve 7 gün süren reglim 3 gün sürdü ilk defa . 1 gün de sadece kahverengi akıntı gibi oldu yani 4. Gün saysam mı bilemedim

X