Gebeliğin 7. Ayında mide ağrısı

Avzemmm

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
31 Ocak 2021
104
39
29
Mrb arkadaşlar geçende bu konuyla ilgili soru sormuştum ama galiba kimse yok benimle aynı problemi yaşayan 29 haftalık hamileyim son 4 gündür genellikle öğlenden sonra mide ağrısı yaşıyorum böyle sanki kramp şeklinde yemek yediğimde bile ağrıyor iki lokma yiyince sanki 2 ekmek yemişim gibi ağrı ve şişkinlik oluyo aşırı iştahsızım gece yatınca rahat ağrı yok sabahta kahvaltıda ağrı yok ama iştahım yok bu mide ağrısı beni çok korkutuyor ya internetten bakınca binbir türlü şey yazıyor sizede sorayım dedim sizlr arasında da varmı böyle şeyler yaşayan sanki bazen bi yumru var bişey yutunca takılıyor gibi mide yanması başladığında o ağrı da başlıyor cevap yazarsanız çok sevinirim

Ben şu hamilelik sürecinde gördüm ki başına ne gelse ya hormonal ya hamileliktendir oluyo. Hiç araştırıp da moralinizi bozmayın. Aşağıdan ittiren var şu an, ya odur ya da hormonaldir. Doktora gittiğinizde sorarsınız.
Benim de komple sindirim sistemim bi tuhaf. Bazen o dediğiniz şişlik de oluyor. Sallamıyorum ama, siz de sallamayın.

Benim de öyleydi. 8.aydan sonra daha çok yanma oldu. Gece oturarak falan uyuyordum. Doktoruma sormuştum hamileliğin doğasında var, yapacak bişey yok demişti. Süt içtim limon yedim o şekilde falan geçirmeye çalışmıştım. Artık son aylar rahim iyice genişleyip bebek büyüdüğü için mideyi sıkıştırıyor doğal olarak. Bence bundandır.

Benim de öyleydi. 8.aydan sonra daha çok yanma oldu. Gece oturarak falan uyuyordum. Doktoruma sormuştum hamileliğin doğasında var, yapacak bişey yok demişti. Süt içtim limon yedim o şekilde falan geçirmeye çalışmıştım. Artık son aylar rahim iyice genişleyip bebek büyüdüğü için mideyi sıkıştırıyor doğal olarak. Bence bundandır.
Benim yanmadan ziyade ağrı oluyor ve genelde de öğleden sonra saat 4 gibi başlıyor sabahları rahatım gece de iyi dediğim saatte başlıyor ve sanki boğazımda bi yumru var yutkunduğumda aşağı iniyor tekrar yukarı çıkıyor nedir anlamadım ya

Benim yanmadan ziyade ağrı oluyor ve genelde de öğleden sonra saat 4 gibi başlıyor sabahları rahatım gece de iyi dediğim saatte başlıyor ve sanki boğazımda bi yumru var yutkunduğumda aşağı iniyor tekrar yukarı çıkıyor nedir anlamadım ya
Anlamadığım neden hep aynı saatte başlıyor

X