Gebeliğin ilk ayında gelen kanama

Millenaa

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
29 Aralık 2022
78
17
25
Merhaba arkadaşlar
5 haftalık gebeym Adetimin son günü Kan dgerim 93. 2 gün sonra degerim 217 çıktı. Kasıklarımd abartma oluyordu ilk zamandan berri ara ara, çok ayakta kaldıgımda agrı hissettiriyordum. bununla birlikte kahve rengi akıntım da oluyordu. tam kahve rengi akıntım geçti düzene girdi diye düşünüp degerini 217 gördüğüm günden sonra birşeyin aktıgını hissettim sonra birkaç damla kadar kan geldi. Hemne Doktor gittim Doktor "yapacak birşey yok dedi" bana. ben bakmayacak mısınız dedikten sonra muayeneye aldı beni.Muaynedeykrn alttan muayne oldum ve rahmin kalın ama bu kimyasala dönebilir dedi. Ama hamilelik devam da edebilir dedi. Ya insan orda birşey var mı yok mu alttan girmişsin söylemeden. Kızlar böyle kanaması agrısı olup gebeliği iyi geçen var mı aranızda bugün aglamaktan gözlerim şişti çok istiyorum çünkü bebek

Merhaba arkadaşlar
5 haftalık gebeym Adetimin son günü Kan dgerim 93. 2 gün sonra degerim 217 çıktı. Kasıklarımd abartma oluyordu ilk zamandan berri ara ara, çok ayakta kaldıgımda agrı hissettiriyordum. bununla birlikte kahve rengi akıntım da oluyordu. tam kahve rengi akıntım geçti düzene girdi diye düşünüp degerini 217 gördüğüm günden sonra birşeyin aktıgını hissettim sonra birkaç damla kadar kan geldi. Hemne Doktor gittim Doktor "yapacak birşey yok dedi" bana. ben bakmayacak mısınız dedikten sonra muayeneye aldı beni.Muaynedeykrn alttan muayne oldum ve rahmin kalın ama bu kimyasala dönebilir dedi. Ama hamilelik devam da edebilir dedi. Ya insan orda birşey var mı yok mu alttan girmişsin söylemeden. Kızlar böyle kanaması agrısı olup gebeliği iyi geçen var mı aranızda bugün aglamaktan gözlerim şişti çok istiyorum çünkü bebek
217 değerle rahim kalınlaşmasından başka bişey göremez ki doktor.
Kimyasala da dönebilir evet iki günde bir kan verip artışa bakın.

217 değerle rahim kalınlaşmasından başka bişey göremez ki doktor.
Kimyasala da dönebilir evet iki günde bir kan verip artışa bakın.
Aaa bunu bilmiyordum ben hangi degerlerde ne nasıl görülür bilmiyorum zaten ilk gebeliğim ama gebeliği ögrendiğinizde folik asitte başlamak ta anlamsız doktor onu da söylemedi bana Şimdi hangi doktorun dediği nasıl dogru yanlış anlayamıyorum artık

Merhaba arkadaşlar
Kese veya bebek görebilmesi için çok erken. Kese en erken beta 1500’lü değerlerdeyken görülür o da vajinal. Beta 3000 üzeri çıktığında karından kese görülebilir. Henüz yeni hamilesiniz kendinizi bu kadar yıpratmayın. Kimyasala da dönse zaten vücut sağlıksız gebelikleri kendinden atar. 🌺

Aaa bunu bilmiyordum ben hangi degerlerde ne nasıl görülür bilmiyorum zaten ilk gebeliğim ama gebeliği ögrendiğinizde folik asitte başlamak ta anlamsız doktor onu da söylemedi bana Şimdi hangi doktorun dediği nasıl dogru yanlış anlayamıyorum artık
Hayır folikasite başlamak anlamsız değil zaten hamilelik öncesi başlanıyor buna genelde.
Kese görebilmek için değerin 1500 ve üzeri olması lazım

Hayır folikasite başlamak anlamsız değil zaten hamilelik öncesi başlanıyor buna genelde.
Kese görebilmek için değerin 1500 ve üzeri olması lazım
Kanamam devam etti çok az da olsa degerime bakıldı ve 147 çıktı doktor kimyasal gebelik olabilir dedi kan degerleri in düşüşüne bakacağız. 2. Kez kimyasal gebelik geçiriyorum ve psikolojik olarak o kadar yıpratıyır ki

Arkadaşlar degeri düşüp hamileliği devam eden var mı aranızda acaba hala bir umur var olmayacağını bildiğim halde 😔

X