Gebeliğin ilk aylarında sırt ağrısı

senem can

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Ocak 2021
41
15
28
11 haftalık gebeliyim bir kaç gündür sırt kaburga bölgemde aşırı derecede ağrı var bebek büyük olsa karnım genişliyor ondandır diye düşünürüm ama daha çok küçük ,ağrı da bel bölgemde değil göğüs arkamda sanki .
Hiç böyle bi durum yaşayan oldu mu normal mi acaba ilk gebeliğim covid falan da yaygın olunca ister istemez korkuyorum geçen hafta doktor kontrolüm vardı bebek sağlıklı çok şükür bir sıkıntımız yok ama sırt ağrım çoğaldı .

11 haftalık gebeliyim bir kaç gündür sırt kaburga bölgemde aşırı derecede ağrı var bebek büyük olsa karnım genişliyor ondandır diye düşünürüm ama daha çok küçük ,ağrı da bel bölgemde değil göğüs arkamda sanki .
Hiç böyle bi durum yaşayan oldu mu normal mi acaba ilk gebeliğim covid falan da yaygın olunca ister istemez korkuyorum geçen hafta doktor kontrolüm vardı bebek sağlıklı çok şükür bir sıkıntımız yok ama sırt ağrım çoğaldı .
Benim sırt,bacak,bel arasında geziyor ağrılarım internette araştırdığım kadarıyla rahim büyüdüğü için oluyormuş bu ağrılar

Siz kaç haftalık gebesiniz internetten baktım genelde 5 ile 7. Aylarda başlıyormuş ağırlar o yüzden tedirgin oldum 🙂
5+2’yim.☺️
Vallahi benim tüp bebek oldu, transferden sonra(10 nisan) saydığım ağrılarım olunca adet ağrısı diye düşündüm hatta sonra covid mi oldum diye korktum ama geçmeyince gebelikten olduğuna kanaat getirdim 🤷‍♀️
bazı kişilerde olabiliyormuş.

Bende covid olduğu için çok tedirgin oluyorum acaba virüs mü kaptım felan diye 🙈 o konuda başka hiç bir belirti yok da eşim gebelikten diyor

X