Gebeliğin ilk haftaları cinsel ilişki zararlı mıdır

senem can

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Ocak 2021
41
15
28
4-5 haftalık gebeyim doktorum cinsel ilişki konusunda bişey söylemedi herhangi bi sorun yok şuan için acaba cinsel ilişki sorun oluşturur mu doktorlarınızdan bu konuda fikir aldınız mı yardımcı olur musunuz ?

4-5 haftalık gebeyim doktorum cinsel ilişki konusunda bişey söylemedi herhangi bi sorun yok şuan için acaba cinsel ilişki sorun oluşturur mu doktorlarınızdan bu konuda fikir aldınız mı yardımcı olur musunuz ?
Benim doktorum kendi dedi ilk zamanlar olduğu için ilişki yok diye ama gebeliğinizde bir sorun yoksa sıkıntı yok ama birkaç hafta onermiyorlar

doktorum yasaklamamıştı ancak tedbirli davranılması gerektiğini söylemişti. sert hareketlerden uzak durulması gerekiyor kesinlikle

Benim doktorum izin vermişti ama kendi doktorunuza sormanız lazım herkesin durumu farklı.

İlk haftaları düşük riskine karşı önermiyorlar ama siz genede hekiminize danışın

Ben geçen hafta gttım kendım sordum bir sorun olmuyor dedi eğer kanama falan başka problmler varsa önermiyoruz dedi yavaşça ama beraber olun dedi sen yinede sor ben kalp atışını duyuncaya kadar beraber olmadım

benim sancilarla dusuk onleyici tedavim vardi zaten aklima da gelmiyor acidan agridan. biz denemedik hic bebege zarar gelir diye en iyisi bebek iyice oturana kadar riske atmamak

X