Gebelik annelik

arzuhan123

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
15 Mart 2024
8
0
25
Merhabalar ben siteye yeni üye oldum ve bat günüme 1 gün kala gebelik testi yaptım tek çizgi çıktı ovulasyon testi yaptım çift çizgi çıktı bu nedemek oluyor yorumlarınız için teşekkür ederim

Merhaba, ovulasyon testleri sizin ne zaman yumurtladığınızı gösterir. T kısmı C kısmından daha koyu çıkarsa yumurtlama gerçekleşmiş demektir. Eğer T silik ise henüz yumurtlama gerçekleşmemiş demektir.

Bu şekilde çıktı çokta anlamıyorum ilk defa yaptığım için

Eklentiler

• IMG_1183.jpeg
    IMG_1183.jpeg
    91,2 KB · Görüntüleme: 29
  • IMG_1182.jpeg
    IMG_1182.jpeg
    84,5 KB · Görüntüleme: 28
Lh hormonu vücutta hep olan bir hormon o yüzden adetten önce yaptığınız teste iki çizginin çıkması normal. Önemli olan T çizgisinin C ile aynı koyulukta ya da daha koyulukta olması. Adetten önceki teste bakıp yumurtlama olmamış da diyemeyiz önemli olan tam yumurtlama zamanında yapılan test.

Lh hormonu vücutta hep olan bir hormon o yüzden adetten önce yaptığınız teste iki çizginin çıkması normal. Önemli olan T çizgisinin C ile aynı koyulukta ya da daha koyulukta olması. Adetten önceki teste bakıp yumurtlama olmamış da diyemeyiz önemli olan tam yumurtlama zamanında yapılan test.
Ah bilsem keşke yumurtlama takibini ben ilaçsız kendiliğinden hiç adet olamadım 16 yaşımdan 25 yaşıma kadar hep hormon ilacı ile adet oldum o yüzden yumurtluyormuyum yada ne zaman yumurtladığımı bilmiyorum aslında soruyu söyle sorsam kendiliğinden hiç adet göremeyen bir kadında yumurtlama olurmu?

X