Gebelik belirtileri bu kadar erken olur mu ?

Ah kıyamam canım Rabbimin vardır bir bildiği inşallah en kısa zamanda kucağına alırsın bebeğini vakti zamanı vardır belkide . Şuan nekadar kaldı regline
Amin Allah razı olsun Rabbim hepimize o sevinci nasip etsin. Daha 20 gün vardır dşye düşünüyorum geçen hafta bitti çünkü.

Biz geçen yılın ortalarına doğrı karar vermiştik bebek yapmaya. Ama maalesef dış gebelik yaşadım. Neyse ki büyümeden fark ettik ve iğne ve kürtajla gebelik sonlandı. Zor bi süreçti ve hemen tekrar denemeye cesaret edemedik. Aralık’ta tekrar denemeye başladık. Ocak ortası yumurtlamamda tuttu çok şükür. Tekrar dış gebelik yaşamaktan korkuyorum da doğrusu. İnşallah sağlıkla ilerler..
İlk çocuğum olacak Allah nasip ederse. 🙏🏼
Yazdığınız belirtilerin aynısını ben de yaşıyorum regle 3 günüm falan var bana da dua edin olur mu Rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin sana 🤲🏻💜

Bekliycez gorcez şuan dediğin gibi çok erken ama istiyorsan geri çekilme yöntemini de biraksaniz canım daha iyi olmaz mı
Valla planimiz bir kac ay sonra bebwk yapmak aslinda ama esim boyle korundugunu zannediyo ha diyince bebwk de olmuyo diyorum her ay acaba mi diyorum bende boyle olunca . Esim bekledigimiz para var o gelsin daha garanti olsun diyor bende hemen hamile kalacak degilim ya diyorum bizimki hemen olur diyo muneccimle kanka miydin diyorum bende 😆

Evlenmeden once de biz birlikte yasiyorduk uzunca bir sure zaten dusunuyorduk ama bu bebek isleri biraz masrafli oldugu icin birikim yapalim dedik ve gelecek nakitlerimiz var onlar da gelsin daha garanti olsun diye hep erteledik evliyiz su an tabi ama esim boyle korundugunu zannediyor ama olursa da kabulumuz elbette seviniriz 😆 Esim kendini avutuyor iste korunuyorum zannediyor e haliyle her ay kuruntu oluyor bende de . Ama bu ay farkli hissediyorum umarim yanilmiyormdur 😕 Esim ciddiye almiyor beni boyle korunma olmaz dedigimde yumurtlama gunu oncesi ve sonrasi surekli bi iliski oldugu icin supheleniyorum bende araliksiz devam etti . Klasik erkekler genelleme yapmak dogru olmaz tabi ama geneli bu sekilde korundugunu zannediyor bilincli olanlar da var elbette
Ben eşimle bı sene bu yöntemle korunduk simdi yeni istemeye başladık ama bı sene hiç bir şekilde olmadı

Yazdığınız belirtilerin aynısını ben de yaşıyorum regle 3 günüm falan var bana da dua edin olur mu Rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin sana 🤲🏻💜
Bu gece dualarım burada hatta dünyanın her yerinde bebek isteyen anne adayları için 🤍 inşşallah 3 gün sonra güzel haberler verirsin sen de 🙏🏼 çok teşekkür ederim güzel dileğin için, aminnn.

Merhaba arkadaslar
Daha once gebelik gecirdigimde vucudumda olan degisiklikten hemen anlamistim fakat kurtaj olmak durumunda kaldim .
Daha once gecirdigim belirtilere benzer oldugu icin suphelendim bu sefer
Esim geri cekilme yontemi ile korundugunu zannediyor defalarca bu bir yontem degil desemde 😆
Son adet tarihim 5 ocak
16 ocak22 -23 ocaga kadar iliski oldu her gun geri cekilme ile
Belirtiler yumurtlama vesonrasi 2 kere sicak basmasi oldu anlik ve gecti
Yumurlamadan itibaren kabizlik ve gaz
Sol kasik batmasi igne gibi bazen sag gazdan dolayi da olabilir diye dsunuyorum ama cogunluk sol
Ara ara bas agrisi
Hafif bi halsizlik
Bu gun baslayan meme ucu hassasiywti tisort giyerken ozellikle dokununca
Akintim sefaf ile beyazimsi gibi
Bir de limonlu su yapmostim surahiyi getirdim oturdum kokladim asiri keskin ve hos geldi bana
Isin tuhaf tarafi bir kac hafta once bebek emzirirken ama bebwgin emmedigini gogsumden sut aktigini gordum ruyam da .
( geri cekilmenin bir korunma yontemi olmadigini bildigimden her ay kuruntu yaptigim icin esim ciddiye almiyor usutmuaaundur diyor )
Deneyimlwrinizi paylqsir misiniz sizler de tesekkurlwr 😇😇😇
Merhaba ne yaptınız acaba test yaptınız mı hamilemisiniz?😊

Sonuç ne oldu sanki kitap okudum ama sonuç kısmı yarım kaldı gibi oldu kimse ne olduğunu yazmamış😀
Bazi sikintilar vardi giremedim siteye kuzum o zaman regl olmustum bi 8 9 gun once de denemeye basladik zaten bu ay regl olmazsam haber ederim fazla.bisey kalmadi zaten bakalim nolcak hafif lekelenmeler var sadece regl mi degil mi anlayacagim bi daha test yapmam gecmeden . Takvime gore ovulasyonu bir kac gun gecmisti biz baslayali ama o yuzden pek umitli de degilim

Bazi sikintilar vardi giremedim siteye kuzum o zaman regl olmustum bi 8 9 gun once de denemeye basladik zaten bu ay regl olmazsam haber ederim fazla.bisey kalmadi zaten bakalim nolcak hafif lekelenmeler var sadece regl mi degil mi anlayacagim bi daha test yapmam gecmeden . Takvime gore ovulasyonu bir kac gun gecmisti biz baslayali ama o yuzden pek umitli de degilim
Tamam cnm en güzel ve hayırlı zamanda olur inş daha yeni başlamışsınız zaten 🥰

Bunlar kesin hamilelik belirtileri degil bence bende hamile kaldigimi hemen anlarim ama bnmkiler dha cok annelik hissi vucut olark adetime uc bes gun kala dahada emin oldm iki gun kala tam emin olmstm
Ne gibi belirtiler oluyor acaba on gün geciktim.adet olma belirtilerine çok benzeyen belirtilerim var tek fark normalde göğüslerim adete yakın acırdı şişerdi bu kez yok,ve ilk kez uzunn şeffaf bi akıntı gördüm tuvalette çamaşıra gelen cinsten değildi tuvalette geldi.ve ayaklarım çok sıcaktı ya yumurtluyorum ya adet olucam diyordum.siz nasıl anlıyorsunuz hamile oldugunuzu.belirtiler adetten farklı mı oluyor

Merhaba arkadaslar
Daha once gebelik gecirdigimde vucudumda olan degisiklikten hemen anlamistim fakat kurtaj olmak durumunda kaldim .
Daha once gecirdigim belirtilere benzer oldugu icin suphelendim bu sefer
Esim geri cekilme yontemi ile korundugunu zannediyor defalarca bu bir yontem degil desemde 😆
Son adet tarihim 5 ocak
16 ocak22 -23 ocaga kadar iliski oldu her gun geri cekilme ile
Belirtiler yumurtlama vesonrasi 2 kere sicak basmasi oldu anlik ve gecti
Yumurlamadan itibaren kabizlik ve gaz
Sol kasik batmasi igne gibi bazen sag gazdan dolayi da olabilir diye dsunuyorum ama cogunluk sol
Ara ara bas agrisi
Hafif bi halsizlik
Bu gun baslayan meme ucu hassasiywti tisort giyerken ozellikle dokununca
Akintim sefaf ile beyazimsi gibi
Bir de limonlu su yapmostim surahiyi getirdim oturdum kokladim asiri keskin ve hos geldi bana
Isin tuhaf tarafi bir kac hafta once bebek emzirirken ama bebwgin emmedigini gogsumden sut aktigini gordum ruyam da .
( geri cekilmenin bir korunma yontemi olmadigini bildigimden her ay kuruntu yaptigim icin esim ciddiye almiyor usutmuaaundur diyor )
Deneyimlwrinizi paylqsir misiniz sizler de tesekkurlwr 😇😇😇

Bebek istiyorsanız eşin neden geri çekilme ile korunmaya çalışıyor?

Belirtiler yanıltabilir. En doğrusu beklemek.

X