gebelik belirtilerim mi psikolojik mi?

lawengineer

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
6 Mayıs 2014
360
172
merhaba kızlar,ben de iki aydır deniyorum adetimin 10.günü yumurtlamam oldu ve değerlendirdik gün aşırı, psikolojik mi bilmiyorum ama adetime 10 gün kala sağ kasığıma bir batma oldu, göğüslerime dokununca ağrıyor çok ilginç ve birkaç gündür de sanki adet olacakmışım gibi bit ağrı var gerçekten, akıntı vs. çok fazla yok, bazen belim ağrıyor falan, kendi kendime mi yoruyorum bilmiyorum ama önceki adet dönemlerimde 10 gün önceden başlamazdı birkaç gün önceden başlardı sadece burası farklı bilemedim, psikolojik mi anlayamadım , ovulasyon testi yapıyorum her gün işten gelince hep T çizgisi silik çıkıyor, bu durumları yaşayıp gebe kalan var mı acaba yoksa psikolojik mi?
yeme isteğimde çoğaldı mesela, ilk başlarda akıntım vardı o gitti.

Canım benim de yumurtlamanın 8. Günü bugün. İnan alt karnım o kadar ağrıyorki , sol bazen sağ kaşık ağrım bacaklarıma kadar iniyor , bazen de belime . Yatıp ayağa kalkınca sabah filan da göğüslerim ağrıdı bugün. Adete daha 10 gün var .. anlamadım ne ağrısı bunlar . Yumurtlamayı değerlendirmiştik 3 gün üst üste…

biz de öyle gün aşırı değerlendirdik ve belimin altında yastıkla yarım saat durdum her yaptığımız da ama acaba mı diyorum ama bu psikolojik mi diyorum ama yaptığım her gün ovulasyon testi silik çıkıyor bilemedim şimdi

biz de öyle gün aşırı değerlendirdik ve belimin altında yastıkla yarım saat durdum her yaptığımız da ama acaba mı diyorum ama bu psikolojik mi diyorum ama yaptığım her gün ovulasyon testi silik çıkıyor bilemedim şimdi
Ovulasyon testi zaten her zaman silik çıkar onu dert etme , koyulaşır diğer çizgiyi geçtiğinde pik olmuş oluyor… bakalım beklemeye devam 🌱

yaptım ama negatif çıktı sanmıyorum çıkacağını adetim gelmedi daha ama belirtilerim artmaya devam etti

X