Gebeliğe Hazırlık Gebelik belirtisi ve testi

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar merhaba 18 şubatta rahim filmi çekildim 1 hafta ilişki yasağı verdi doktor ama 6 gün sonrasında yumurtlama gördüm ve hemen ilişkiye girdim. Adetime 5 gün kala adet olcak gibi ağrım başladı kesin adet oldum diye tuvalete gidip baktığımda yoktu beyaz kıvamlı bi akıntım geliyordu daha önce böyle ağrı hiç yaşamadım adet olcağım gün sadece ağrım olurdu ve karnımın içinde gaz sancısı gibi ama sanki bıçak saplanır gibi bi acı hissi oluyor bugün evde olan gebelik testini yaptım hemen çift çizgi olmadı kenara koydum biraz zaman geçtikten sonra baktım ikinci çizgi çıktı ilk kuruma çizgisi zannettim ama kuruma çizgisi de var ayrı silik bir çizgi daha var dosya olarak testimi ekliyorum bakabilir misiniz benim gibi olup daha sonradan hamile olduğunu öğrenen var mı?
bu testten sonra nasıl negatif çıktı çok şaşırdım :KK57: bundan çok daha silik çıkan pozitifler oluyor. Testte pozirif görsek de sevinemicez artık :işsiz:

bu testten sonra nasıl negatif çıktı çok şaşırdım :KK57: bundan çok daha silik çıkan pozitifler oluyor. Testte pozirif görsek de sevinemicez artık :işsiz:
Evet ya bende bı ay çok ümitlendim ama olmadı başıma da ilk defa böyle bişey geldi dedim kesin bu ay var 1 gün gecikti ohh tamam dedim regl oldum kesin yerleşme kanaması dedim hiç ümidimi kaybetmek istemedim ama bu ay da üzdü 😔 inşallah bu ay tutar 🙏🏻

X