Gebelik düşünüyorum

adimyokk

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
9 Ocak 2024
8
1
24
Merhaba 3-4 aydır korunmasız ilişki yaşıyoruz bebek düşünüyoruz aralık ayında sağlık ocağında kan verdim d vitaminim kan değerlerim düşük çıktı ilaca başladık gebelik düşündüğümü de söyledim folik asit başladı adet ağrım çok oluyor dedim magnezyum verdi şimdi de adetim 2 gün gecikti acaba magnezyum mu etkiledi gecikti yoksa gebelik belirtisi mi umutlanmak istemiyorum sizin fikriniz nedir? Birde sağ kasığımda ağrı oluyor gün içinde adet ağrısı gibi değil

Merhaba 3-4 aydır korunmasız ilişki yaşıyoruz bebek düşünüyoruz aralık ayında sağlık ocağında kan verdim d vitaminim kan değerlerim düşük çıktı ilaca başladık gebelik düşündüğümü de söyledim folik asit başladı adet ağrım çok oluyor dedim magnezyum verdi şimdi de adetim 2 gün gecikti acaba magnezyum mu etkiledi gecikti yoksa gebelik belirtisi mi umutlanmak istemiyorum sizin fikriniz nedir? Birde sağ kasığımda ağrı oluyor gün içinde adet ağrısı gibi değil
Merhaba,detaylı muayene oldunuz mu kadın doğum uzmanına hiç? HSG hiç çekildiniz mi? Gerçi 1 yıla kadar normal deniyor ama muayene de önemli kafanda soru işaret olmaması açısından.
Stres olabilir artık bebek düşündüğünüz için ister istemez kafa takılıyor.
Ama umarım bebektir,6 gün gecikme olduğu zaman hassas gebelik testlerinden yapın bence,olmazsa kan verirsin😇🫶🏻

Merhaba,detaylı muayene oldunuz mu kadın doğum uzmanına hiç? HSG hiç çekildiniz mi? Gerçi 1 yıla kadar normal deniyor ama muayene de önemli kafanda soru işaret olmaması açısından.
Stres olabilir artık bebek düşündüğünüz için ister istemez kafa takılıyor.
Ama umarım bebektir,6 gün gecikme olduğu zaman hassas gebelik testlerinden yapın bence,olmazsa kan verirsin😇🫶🏻
Yok sadece sağlık ocağına gittim rutin kan vermek için doktor da değerimin çok düşük olduğunu söyledi ilaç başladı 🙂 güzel dileklerin için teşekkür ederim 2 gün geçti ama nasıl geçti 4 gün daha nasıl bekleyeceğim bilmiyorum umutlanmak da istemiyorum. Dediğin gibi stres de olabilir. Peki magnezyum geciktirme yapar mı bilgin var mı?

Beklemek zordur bilirim😇
Ama eğer negatif çıkarsa hiç üzülme yeni yeni deniyorsunuz çünkü.
Benim tavsiyem detaylı bir kadın doğum uzmanının kontrolünden geçmen en azından kafan da rahat olur.
Zaten 1 yılı aşarsa eşinizinde muayene olması istenir.
Magnezyum ilacı iyi gelir eksikliği tamamlıyor ilaçlar sonuçta ama en iyi doktor bilir tabiki ama tavsiyem internetten Google den çok araştırma morel bozma sakın ve bebeğe odaklanma düşünmemeye çalış.
Daha zamanınız var umarım hiç birine gerek kalmadan benim gelir❤️

Beklemek zordur bilirim😇
Ama eğer negatif çıkarsa hiç üzülme yeni yeni deniyorsunuz çünkü.
Benim tavsiyem detaylı bir kadın doğum uzmanının kontrolünden geçmen en azından kafan da rahat olur.
Zaten 1 yılı aşarsa eşinizinde muayene olması istenir.
Magnezyum ilacı iyi gelir eksikliği tamamlıyor ilaçlar sonuçta ama en iyi doktor bilir tabiki ama tavsiyem internetten Google den çok araştırma morel bozma sakın ve bebeğe odaklanma düşünmemeye çalış.
Daha zamanınız var umarım hiç birine gerek kalmadan benim gelir❤️
Umarım, çok teşekkür ederim iyi güzel dileklerin için. Kadın doğuma gitmeme gerek kalmaz umarım 🙏

Kasık ağrın nasıl bişey sağ tarafta mı sadece ?

Aslında şöyle söyleyim 2-3 gün önce çok kötü bi karın ağrısı vardı bugün de sabah kalktığımda sağ taraf ksık ağrısı vardı adet ağrısı gibi değil

Aslında şöyle söyleyim 2-3 gün önce çok kötü bi karın ağrısı vardı bugün de sabah kalktığımda sağ taraf ksık ağrısı vardı adet ağrısı gibi değil
Korkutmak istemem ama hemen bi test yap ben geçtiğimiz ay sol kasıkta şiddetli ve aralıksız batma üzerine doktora gittim dış gebelik çıktı nolur nolmaz sen bi test yap pozitif cıkarsa da doktora git

Yok benim şiddetli değildi sadece hafif bi ağrıydı o yüzden adet ağrısı diyemiyorum zaten hafifti bide sağ taraftaydı 2-3 güne olmazsam zaten test ve kan vereceğim

X