Gebeliğe Hazırlık Gebelik için Çakşır kökü suyu

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

demeter95

Üye
Kayıtlı Üye
14 Kasım 2020
75
33
29
🌸Merhabalar Hanımlar 🌸

Gebelik oluşması için Çakşır kökü suyu kullanan , kullanıp faydasını gören , olumlu veya olumsuz sonuç alanlar var mı ???

Ben kadınlar için faydalı olduğunu okuyup almıştım daha sonra erkeklerin kullanabileceğini duydum. Aklım karıştı doğrusu.

🌸Merhabalar Hanımlar 🌸

Gebelik oluşması için Çakşır kökü suyu kullanan , kullanıp faydasını gören , olumlu veya olumsuz sonuç alanlar var mı ???

Ben kadınlar için faydalı olduğunu okuyup almıştım daha sonra erkeklerin kullanabileceğini duydum. Aklım karıştı doğrusu.
ben bu ay hem kendim hem eşime kullandım bakalım bat gelmesini bekliyorum eğer tutmuşsa tavsiye ederim

Esimde bende sabah aksam ajda cay bardaginin 4de 1ini caksir suyu geri kalanini normal su koyarak ictik insallah ise yaramistir bakalim yarin test yapicam
Ben kullandım 3-4 şişe bitirdim ben de aç karnına günde bir kez aynı şekilde kullandım ama maalesef .. Umarım siz faydasını görürsünüz .

Çakşır kökü değil zıkkımın kökü adeta hayatimda tadı bu kadar kötü birsey tatmadim😝

Aa öyle mi , ben içtim ama tadı kötü değildi . Hazır şişesinde alıp tükettim ben siz nasıl kullandınız ?
Canım eşim aktardan kök bitki şeklinde almıştı kaynatip ictik ama icilmiyor inanilmaz kötü bir kokusu da var. Sonra burda suyu oldugunu da okuyunca bugun onu aldik. Suyu gayet icilebilir birsey.

Galiba güzel sonuçlar almışsınız tecrübelerinizi paylaşır mısınız
Ben gecen ay kullandim gecen ay etkisini gormedim ama bu ay hamile kaldim gectigimiz aydan bir faydasini olmus mudur bilemiyorum bu ay sadece iliski sonrasi yuzustu yatip bir bacagimi iceri cekerek 15-20 dakika uzandim bence bunun faydasi vardi

X