Gebeliğe Hazırlık gebelık ıcın macun kullanan varmı lütfen yardım..

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

astronotbayan

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
5 Nisan 2021
36
27
selam kızlar. internette bir üürn gördüm. macun. ıcınde Çam balı, Civanperçemi, Aslan pençesi, Hayıt tohumu, Çörekotu, Adaçayı, Keçiboynuzu pekmezi varmış. reklam olmasın dıye ısmını soylemek ıstemıyorum. uc kutu sıparıs verdım. bu ıcerıkle aynı urunu kullanan varmı aranızda gebe kalmak ıcın. ve gebe kalan varmı?

Icinde bunlar var yazar ama baska bir sey çıkar. Neden boyle alışverişler yapiyorsunuz? Her sene ayipli urun listeleri çıkıyor. Hep bu tarz urunler bulunuyor icinde. Yapmayın sağlık bu.

urun bakanlık uretım ızınlı. evragını da istedim.. alternetıp tıpa yöneldım bu aralar.ilk defa boyle bı sey denoycegım. bırde bunu deneyeyım dedim :) uyarınızı dıkkate alacagım tesekkurler :KK15:

İnşalllah hormonlarınızı etkilemez bu ürün keşke alternatif tıpa yönelmeden önce doktorunuzla bi konuşsaydınız

selam kızlar. internette bir üürn gördüm. macun. ıcınde Çam balı, Civanperçemi, Aslan pençesi, Hayıt tohumu, Çörekotu, Adaçayı, Keçiboynuzu pekmezi varmış. reklam olmasın dıye ısmını soylemek ıstemıyorum. uc kutu sıparıs verdım. bu ıcerıkle aynı urunu kullanan varmı aranızda gebe kalmak ıcın. ve gebe kalan varmı?
Folik asit ve selenyum içmenizi öneririm

X