Gebelik Olabilir mi.?

Merhaba Adet Kanaması pıhtılı ve kıvamlı Olur Kırmızı Olur
Lekelenme Dediğimiz Olay İse Çok Silik Gelir Camasıra Ve Genelde Peçeteyle Sildiğinde silik açık renk pembemsi olur
Ve Gebelik Belirtisi Hemen Başlamaz kısa sürede döllenme Yani Nasıl Kan Almadılar Anlamıyorum Gerçekten Gebelik şüphesi Var denildiginde kan alıp bakmaları gerekiyor Olmazsa Sağlık Ocaginiza da Gidin Orda kan verin.. Gebelik Ultrasonda Hemen Gözükmüyor hamileliğin 4, 5, Haftalık ken kese anca Gözükür rahimde
Yani şimdi Ne desek te olmaz kan da çıkar en kısa zamanda kan verin haber verirsiniz
Üstüne basa basa mesaili çalıştığımı saatlerin uymadigini belirttim 🙄

Lekelenme Dediğimiz Olay İse Çok Silik Gelir Camasıra Ve Genelde Peçeteyle Sildiğinde silik açık renk pembemsi olur
Ve Gebelik Belirtisi Hemen Başlamaz kısa sürede döllenme Yani Nasıl Kan Almadılar Anlamıyorum Gerçekten Gebelik şüphesi Var denildiginde kan alıp bakmaları gerekiyor Olmazsa Sağlık Ocaginiza da Gidin Orda kan verin.. Gebelik Ultrasonda Hemen Gözükmüyor hamileliğin 4, 5, Haftalık ken kese anca Gözükür rahimde
Yani şimdi Ne desek te olmaz kan da çıkar en kısa zamanda kan verin haber verirsiniz
Keşke imkanım olsa çalışıyorum mesailerim tutmuyor izin alamıyorum kapana sıkışıp kaldim

Ben öyle bı lekelenme yaşamadım adetim bittikten yani ilişkiden de tam 5gun sonra resmen adet oldum diyebilirim bakalım 2.tarihim yaklaştı

Kopyalayıp kopyalayıp mesajı gonderıyor musunuz başka konuda gördüm yıne
Elle kullanmışsınız 2 kere hemde çok zor hamıle degılsınız ama hazır olun psıkolojınızı alt edecek cokkk geç adet olacaksınız
Alt karın bölgesinde şişlik olması normal mi peki bilginiz var mı okuduğumda göre 3aydan önce şişme olmazmış ama alt karın bölgesinde şişlik var sanki 3aylik hamile gibi ama dediğim gibi bir bir buçuk ay oldu ilişki üzerinden normalde yarın adet olmam gerek gidip kan vericem ama korkmuyor degilim

Yarın test yaptırmaya gideceğim çok fazla hamilelik belirtim yok idrara çıkma ve akıntı dışında normalde de çok yaşarım ama alt karın bölgemde şişlik var gözle görülür bu sebeple gideceğim ama bildiğim kadarıyla bu sürede 3aydan önce şişme olmaz doğru mu bilmiyorum bu konu hakkında fikriniz varmı

Yarın test yaptırmaya gideceğim çok fazla hamilelik belirtim yok idrara çıkma ve akıntı dışında normalde de çok yaşarım ama alt karın bölgemde şişlik var gözle görülür bu sebeple gideceğim ama bildiğim kadarıyla bu sürede 3aydan önce şişme olmaz doğru mu bilmiyorum bu konu hakkında fikriniz varmı
Alt karında Şişme Toplanma Olur sert olmaya başlar

Alt karında Şişme Toplanma Olur sert olmaya başlar
Evet sertlik fazla olmasa da şişme var bugün test yaptırdım yarın sonuçları alacağım teşekkür ederim bilgilendirmeniz için temennim farklı bir belirtim olmaması normalde bugün adet olmam gerek bakalım umarım onun şişliğidir

Kızlar Merhaba
Ben Birşey Sormak istiyorum Yardimcı Olur musunuz
Ben bir yıllık evliyim ve bir yıldır Korunuyorduk
Ben bu Ay 7 sinde adet oldum 10 da bitti bittiği gün temizlendim eşimle İlk kez korunmasız birliktelik oldu sonrasinda 2 günde bir düzenli olarak korunmasız Oldu bugün Ayın 26 si
Yumurtlama tarihimi takip ettim uygulamadan takvimden yumurtlama günüm de de Korunmasız Oldu
Adetim Kasım 4 ünde Olmam gerikiyor takvimde öyle gözüküyor yani daha 9 gün Var adetime
12 gün Var di göğüslerim şişti ağrıyor ara ara kramplar oluyor kasiklarimda yüzüm sivilcelendi hiç bukadar erken başlamazdı regl belirtileri daha 12 gün Var test yaptım erken gebelik testinden negatif cıktı
Şişkinlik ve Gaz Çok Oluyor Miğdemde göğüslerim hala şiş ve ağrıyor
Bugün de 9 gün Var adetime sigara kullanan birisiyim Sigara içerken içemedim miğdemi bulandırdı sigara içtikten sonra kustum ilk kez böyle oldu
Bugün yine test aldım negatif cıktı
Hamilelik belirtileri yaşıyorum ama negatif çıkıyor adetime 12 kala belirtiler oldu çok erken olmaması lazım di
Sizce Adet günümü mü beklemeliyim Gebelik Olabilir mi.??
merhaba öncelikle tebrik ederim rabbim kucağınızda göstersin 🤗 yumurtlama takvimini hangi programdan kontrol ettiniz

Merhaba Öncelikle ÇokGeçmiş Olsun Ben Adetime 4 gün kala yaptım silik cıktı sonra kanda baktirdim beta hcg yükselmiş ti pozitif cıktı
Sizde adetinize 4 gün kala 3 gün kala yapabilirsiniz test deneyin.. sonucu söylersiniz
İnşallah Allah Sizede Nasip Etsin 🙏🏼🙏🏼🙏🏼
Adete 4 gün kala beta hcg kaç çıktı canım

merhaba öncelikle tebrik ederim rabbim kucağınızda göstersin 🤗 yumurtlama takvimini hangi programdan kontrol ettiniz
Merhaba Amin İnşallah Çok Teşekkür Ederim
Orkid Perio nun uygulamasindan takip ettim ilk kayıtta Adet günümü yazdım ve kaç gün sürdüğü yazılıyor, Sonra uygulama hesaplamasinı yapıyor takvimden bir sonraki adet günün şu zaman diye,
Birde yumurtlamamin dorukta oldugu günler diye işaretliyor takvim sizde o günleri degerlendiriyorsunuz
Her ay adet oldugunuzda girip gününüzü işaretliyorsunuz bugün oldum diye
Uygulama birdahaki adet gününüzü söylüyor.. 😊😊

X