Gebelik olabilir mi?

bidakka

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Kasım 2020
54
58
Adetimin bittiginin ertesi gunu korunmasiz iliskiye girdim. Aradan 17 gun gecti, bugun birkac damla pembemsi bir kanama geldi. Adetime daha 7-8 gun var. Acaba yerlesme kanamasi gibi bisey olabilir mi?

Olabilir de olmayabilir de. Yani net bir şey söylemek mümkün değil. Kaç günde bir adet oluyorsunuz? Doğurgan döneminiz adetten kaç gün sonra başlıyor?

Adetimin bittiginin ertesi gunu korunmasiz iliskiye girdim. Aradan 17 gun gecti, bugun birkac damla pembemsi bir kanama geldi. Adetime daha 7-8 gun var. Acaba yerlesme kanamasi gibi bisey olabilir mi?
Aradan 17 gun gectiyse bi test yapın varsa çıkar

2 tane arkadaşım adetten hemen sonra hamile kalmışlar. Hamile olabilirsin. Test yapmakta fayda var

Ben de 28 günde bir adet olurum ama doğurgan dönem adetten iki gün sonra başlar mesela. Bence bi test yap

daha adettime 6 gun var, test yaptim negatif cikti ama bugun de hafif kahverengimsi biseyler var.

X