Gebelik, sperm,geri çekilme

Tabi spermler ordan yüzüp tee yumurtalıklarına kadar gitmiştir 😂
Yazık değil mi kendine madem bu kadar strese gireceksin erkek arkadaşın boşalmasın orana burana. Hatta sende korun bence x2 koruma olur için rahat eder.

Kız hakkın rahmetine kavuşursan; içine boşaltmadan öldü yazdırıcam😂😂😂
Senin o popon varya taştır taşşş ordan akacak aradan yeni gelin gibi süzülecek, uçurumdan aşşa düşecek sağamı gideyim solamı gideyim derken….
Olur mu olur…..
Hemen silmen gerekiyordu, 1 dakika içinde yolunu bulmuş olabilir….
Valla cidden artık stresten öldüm öldüm dirildim ama sizin dediğinize inanıyorum stresten acaba hamile kalır mıyım diye düşündüm durdum anca. Böyle hamile kalınmayacağını ben de biliyordum az çok

Yazık değil mi kendine madem bu kadar strese gireceksin erkek arkadaşın boşalmasın orana burana. Hatta sende korun bence x2 koruma olur için rahat eder.
teşekkür ederim biraz da olsa rahatladım artık sizlerin cevapları sayesindee🤠artık bu saatten sonra da hamile kalırsan kahramanım ben diye gezecem diyo erkek arkadaşım

Merhaba 25 mart yani pazartesi günü kanama başladı ve bugün hala devam ediyor. Bu regldir değil mi? Yerleşme falan değildir diye düşünüyorum. Ama reglimi 29nda olmam gerekiyordu 4 gün erken oldum bi sorun olur mu kiii

Detaylı şekilde yardımcı olayım.

İlişki sırasında içe boşalma ile bilmem kaç milyon sperm rahme salınır. Bunlar yamuk yumuk yollardan, engebeli rahim içinden geçerken yarı yolda ölür. Sadece 1'i yumurtayı dölleyebilmeye kadar gider.

Sizde vajina içine bi boşalma yok. Havayla temas eden sperm zaten ölüyor. Ha akan eden olursa da içe boşalmada bile milyonlarcası telef olurken havayla temas etmesine rağmen içeri kaçan bi spermin o engebeli yolları geçmesinin imkanı yok
Merhaba kusura bakmayın rahatsız ediyorum ama bir sorum var. Regl döngülerim 29-33 gün arasında değişiyor bazen daha geç olduğu da oluyor. Son reglim 21-28 martta arasında 8 gün sürdü, 31 martta korunmalı bir ilişki yaşadım ve şu an döngümün 22 ve 23. gününde leke/kanama tarzı bir şey gördüm. Sizce hamilelik olma şansı nedir? İlişkinin en başında prezervatif ters takılmıştı ve birleşme olmadan hemen düz çevirip aynı prezervatifle devam ettik ama prezervatifi silmiş.miydik hatırlamıyorum şu an. Bundan bir şey olur mu sizce

Merhaba kusura bakmayın rahatsız ediyorum ama bir sorum var. Regl döngülerim 29-33 gün arasında değişiyor bazen daha geç olduğu da oluyor. Son reglim 21-28 martta arasında 8 gün sürdü, 31 martta korunmalı bir ilişki yaşadım ve şu an döngümün 22 ve 23. gününde leke/kanama tarzı bir şey gördüm. Sizce hamilelik olma şansı nedir? İlişkinin en başında prezervatif ters takılmıştı ve birleşme olmadan hemen düz çevirip aynı prezervatifle devam ettik ama prezervatifi silmiş.miydik hatırlamıyorum şu an. Bundan bir şey olur mu sizce
Sanmıyorum, zevk suyundan falan şüpheleniyorsanız ilişkinin o kadar başında gelmez zaten.

Evlilik dışı ilişkilerde böyle korkunuz olması çok normal ilk zamanlarda bende de vardı bu korku ama hamile kalmak sandığınız kadar kolay değil ama siz yine de tedbir alın ve prezervatifle korunmanız çok güzel bahsettiğiniz şekilde hamilelik gerçekleşme olasılığı yok. Stresten gecikme yaşayabilirsiniz.

Hamileliği bilemiyorum ama Smear/ HPV baktırıyorsunuz değil mi? Lekelenme önemli bir konu.

hayır hiç baktırmadım ciddi misiniz ya 😔 stresten olmuş olamaz mı korktum şimdi
Yanlış anlamayın yani ben korkutan olmak istemem benim kasık ağrılarım vs da vardı lekelenme dışında ama rahim ağzı kanseri tedavisi gördüm (yaş 29), o nedenle ister istemez paranoyağım bu konuda herkes bilinçlensin istyorum. Regl dışındaki ara kanamaların atlanmaması gerektiğini acı şekilde öğrendim.. HPV/ Smear atlamayın.

Yanlış anlamayın yani ben korkutan olmak istemem benim kasık ağrılarım vs da vardı lekelenme dışında ama rahim ağzı kanseri tedavisi gördüm (yaş 29), o nedenle ister istemez paranoyağım bu konuda herkes bilinçlensin istyorum. Regl dışındaki ara kanamaların atlanmaması gerektiğini acı şekilde öğrendim.. HPV/ Smear atlamayın.
Çok çok geçmiş olsun umarım iyisinizdir şimdi🙏🏻 Uyardığınız için çok teşekkür ederim🌼

X